Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Captur: První snímek produkční verze

Michal Fokt Michal Fokt 8. 1. 2013 • 14:36
5
Francouzské dvojče Nissanu Juke se nám předvede už v pátek, dnes je na řadě teaserové video a první fotografie.

Malý crossover, jenž Renault postavil s využitím techniky spřízněného Nissanu Juke, by nás neměl nijak zvlášť překvapit. Japonského excentrika důvěrně známe, je také zřejmé, že Renault Captur Concept naznačil o podobě stylového malého SUV mnohé a měli jsme tu už i prozrazení jeho tvarů na nákresech pro evropský patentový úřad.

Nyní se dozvídáme, že podle tvrzení vývojového týmu nám z designu produkční verze Capturu, jenž má u Renaultu kódové označení J87, bude padat brada, splní naše protichůdné požadavky a všichni jej budou chtít. Ten střízlivější názor asi bude hovořit spíše "jen" o zvýšeném Cliu, které navíc zřejmě přijde i o SUV atributy a které by tak mělo být spíše pohlednějším nástupcem neúspěšného modelu Modus.

Jen dohadovat se můžeme o použité technice, je otázkou, zda i Francouzi namontují pod kapotu 180koňovou přeplňovanou šestnáctistovku a nejspíš bychom neměli počítat s pohonem všech kol s aktivním zadním diferenciálem. Moudřejší ale budeme už v pátek v 10.00 kdy se produkční verze tohoto vozu oficiálně představí.

Související články

Témata
9. 1. 2013 09:23
CLIO
Ještě, že jste do nadpisu napsali že se jedná o Captur jinak by si jeden mohl myslet, že je to Clio, když to zepředu vypadá úplně stejně. >:D
8. 1. 2013 20:57
Tu je testovacia mula :D
[odkaz]
Avatar - 3_diamanty
8. 1. 2013 19:05
Re: Som zvedavý...
uvidime.... ale ak to auto vychadza z clia tak nejake prevratne zmeny v interieri necakam ;-\
Avatar - moreczech
8. 1. 2013 18:15
Clio4 má famózní interiér.... Ale obávám se, že Captur bude
:-(
Avatar - PeterLuk
8. 1. 2013 16:37
Som zvedavý...
Dúfam že to nebude len zvýšené CLIO! Ten Captur z príručky mal totiž bližšie k Modusu a rozdiely medzi ním a Cliom sa mi zdajú byť menšie ako sú medzi Citroenom C4 Picasso a Grand Picasso. Uvidíme - verím, že to bude viac než len zvýšené Clio. Renault má príležitosť postaviť pekné auto a dúfam že ju využije. A že to nepokazia interiérom, snáď bude lepší než má Clio.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku