Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Mégane R.S.: Nejspíš bude vypadat takhle

Michal Fokt Michal Fokt 22. 12. 2016 • 14:14
23
14
Zobrazit náhledy (23)
renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch renault design nizsistredni hothatch
Překvapivě obsáhlá galerie počítačových retuší nejostřejšího méganu by klidně mohla odpovídat realitě

Renault zatím podobu sportovní verze Mégane R.S. a jejích očekávaných derivátů, jako je očesaná verze Trophy, tají, grafik Monholo Oumar však představil rozsáhlou (vidí to X-Tomi a Theophilus Chin?) sadu renderů, které jsou tak povedené, že je velmi pravděpodobné, že se od nich realita bude lišit jen minimálně.

Oumar se zaměřil rovnou na variantu Mégane R.S. Trophy, která nejspíš dorazí s určitým zpožděním za standardním R.S. A jak ve svých představách sportovní topmodel odlišil od verze GT? Příď je nyní díky výraznějšímu nárazníku a denním LED mnohem agresivnější, došlo také k zatmavení loga značky a lamely v masce.

Vůz byl posazen na velká tmavá kola, samozřejmostí jsou červené brzdiče, zvýrazněné prahy a lehce vytažené blatníky. Záď dostala výrazný difuzor nárazníku a větší střešní spoiler. Zatímco na špionážních snímcích mají muly Mégane R.S. pro jistotu výfuky uprostřed i po stranách, v tomto případě dostalo přednost druhé řešení.

Nejnovější informace hovoří o dvoulitru s výkonem přes 300 koní, v případě verze Trophy vyladěným na 350 koní. A co původně avizovaná osmnáctistovka od Alpine s podobnými parametry?

Související články

Témata
23. 12. 2016 14:32
Re: Nebude
Tú zaujímavú cenu zatiahnu bežní majitelia Renaultov. ;-\
Avatar - simon_sez
23. 12. 2016 13:52
Defekt?
tym nasvietenim to trosku pada na lave predne koleso ;-\ ;-)
Avatar - speedfred
23. 12. 2016 09:05
Re: Nebude
....a ešte k tomu benzín,tfuj !!
Avatar - Ada je zase tady
22. 12. 2016 23:36
Nebude
Nebude, protože za cenu, která by byla pro výrobce zajímavá, si rendlíka nikdo nekoupí.
Avatar - Emel
22. 12. 2016 20:47
Re: Vanocni okurka
I když je teda řeč o jiném autě... proč by Clio nemělo mít konkurenci?

Třeba 208GTi má 153kW a 275Nm, OPC má 142kW. 141kW má Polo, k tomu ale 320Nm. A nakonec i ta Fiesta má 290Nm a 134kW.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud