Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault představil jméno pro nový crossover, je to Kadjar

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 26. 1. 2015 • 19:54
38
Již druhého února se představí nový crossover Renaultu, který ponese jméno Kadjar. Zapadat má mezi modely Koleos a Captur.

Pokud se vám nelíbilo postupné představování třetí generace Škoda Fabia, pravděpodobně nebudete nadšení ani nyní. Renault se tedy rozhodl na sociálních sítích postupně prezentovat svůj nový crossover, interně označovaný jako HFE. Ode dneška do druhého února budou na facebooku a twitteru upoutávky v podobě fotek a videí vozu, u něho již konečně známe jméno.

Vůz zapadající mezi Captur a Koleos se má jmenovat Kadjar, přičemž první polovina slova má značit „Quad“, tedy terénní čtyřkolku, zatímco druhá půlka odkazuje na francouzské slovo „jaillir“, jež znamená překvapivé objevení se odněkud či agilitu. Tak to tedy alespoň zamýšleli v Renaultu. Fotka celého vozu má být přesně 2. února, na internetu se však již dají najít věrohodné studiové snímky. uvidíme tedy, jestli odpovídají realitě nebo bude vůz více podobný konceptu Kwid.

Související články

Témata
7. 2. 2015 19:05
auto.cz, ked uz ste tak erudovani ...
... ako sa teda vyslovuje vyraz Kadjar?
Avatar - Uhlik
27. 1. 2015 22:41
Re: Bedjar
Tak toto ma dostalo >:D
27. 1. 2015 11:53
Re: Názov
Aha, ja myslel, ze je to auto pro zeny v domacnosti, pricemz JAR je nazev prostredku na nadobi a KAD je snad vsem jasne. Proto jsem se divil, ze to neni treba SERPUR.
27. 1. 2015 03:04
Re: Ať už se to bude jmenovat jak chce...
Ado ja si ted precetl tvou recenzi na ten Outlander a OK, mylsim si, ze jsi asi docela normalni clovek. Takovy svuj :-)
Avatar - simply never
27. 1. 2015 01:01
Re: Ať už se to bude jmenovat jak chce...
Vhodne nastavenou liečbou je možné pacienta prinavrátiť plnohodnotne do života, prípadne je možné jeho stav aspoň výrazne zlepšiť. Co Adolf, hypomanicka depresia? Treba brat lieky, uvidíš, zlepší sa to. Aby som ta lepsie poznal, pijes z pohara alebo z misky? >:-[]
Články odjinud