Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Trucks spustil soutěž Optifuel Challenge 2019

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 3. 5. 2019 • 04:28
4

Společnost Renault Trucks pořádá každé dva roky mezinárodní soutěž Optifuel Challenge. Ta je zaměřena na hospodárnou jízdu a letos vstupuje do svého pátého ročníku.

Společnost Renault Trucks uvádí, že soutěž Optifuel Challenge dokazuje její závazek podporovat řidiče při hospodárné jízdě a její globální přístup při snižování spotřeby paliva vozidel hned od první obrátky.

Posledního ročníku soutěže Optifuel Challenge se zúčastnilo celkem 3000 řidičů, reprezentujících 2300 společností z 29 různých zemí.

Národní kolo, které probíhá od 1. března do 30, srpna letošního roku, je otevřeno stávajícím zákazníkům společnosti Renault Trucks s vozidly modelové řady T Euro 6, registrovaným do soutěže prostřednictvím online formuláře na webu truckdriverclub.cz.

Hodnocení jednotlivých účastníků bude prováděno pomocí systému Optifleet, který je aktivován ve vozidle soutěžící dopravní společnosti. Řidič, který na základě stanovených kritérií dosáhne nejlepšího hodnocení, postoupí jako český šampión v hospodárné jízdě do mezinárodního finále.

Řidič, který se stane národním šampiónem v hospodárné jízdě, bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodním finále v říjnu letošního roku. Vítěze mezinárodního finále získá nový Renault Trucks T High 2019.

Zdroj: Renault Trucks

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku