Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Roadlook TV: Citroen C-Crosser

Libor Zezulka
Diskuze (14)
Situace se nyní možná trochu mění, každopádně takové dva roky zpátky otázka nezněla mít či nemít SUV, ale jak mít SUV co možná nejrychleji. Citroen našel odpověď ve spolupráci s Mitsubishi.

Z kooperace japonské automobilky a francouzského koncernu PSA vzešla trojčátka, která se přes veškerou snahu rodičů o odlišení podobají jako vejce vejci. V jejich tvářích sice můžete číst určité rozdíly a minimálně touhu francouzské dvojičky Citroen C-Crosser a Peugeot 4007 zastupovat a hlásat tradiční francouszké hodnoty, bližší pohled však ukáže, že spíše než francouzská koluje v krvi těchto trojčat japonská krev.

A ta s sebou přináší některé typické přednosti i neduhy, které jsme se pokusuli v průběhu dalšího dílu Roadlook TV odhalit. Proč nás ovšem nikdo neupozornil, že jízda v terénu můžete způsobit zablokování nebo poruchu auta, fakt netuším. Nakonec přežilo auto i my, a to se počítá.

Libor Zezulka
Diskuze (14)
26. 10. 2009 18:44
C-croser
Pánové, a jeli jste v tom?
auto vcelku dobré, ale ta nesmyslná původní cena? A to hrozné řízení, musíte mít stále zapnutou čtyřkolku, aby řízení ztuhlo, jinak na asfaltu je hrozné, nekomunikativní, žádné informace od kol, přílič lehké. Ale pak je min. o půl litru větší spotřeba a zbytečně!
Avatar - kolmar
9. 9. 2009 17:56
Dobre auto
Skusil som si "len" Outika v tejto motorizacii a naozaj ma to auto dostalo... Vela plusov a len male minusy... Nechal u mna velmi dobry dojem a cakam na porovnanie s jeho najvecsim superom (forester) a uvidime kto z koho :-!
Avatar - Hammunasakra
9. 9. 2009 12:09
Re: To, co je na tom aute dobre, je japonske a nemecke!
CHRCHli CHRCHli, nebo-li TD-Td-td-íííí ;-)
PS: A (konečně) k motoru 2.2 HDi aktuálně "dorazila/-áží" nová dvojspojková převodovka! :yes: :-)
Avatar - Perun
8. 9. 2009 21:09
Re: To, co je na tom aute dobre, je japonske a nemecke!
Adolfe, tobě definitivně straší ve věži :-)
Avatar - salamoon
8. 9. 2009 20:38
Re: Tak to je sila
co alibizmus,ale kupujes take auto,aby si mohol ist na polne ci lesne cesty,ides niekam na trip do alp a ostanes stat...... wtf....

to aby clovek rovno doplatil par 5 000 € a kupil freelandera....