Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rolls-Royce Phantom: 5.000 mil napříč Jižní Amerikou na videu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 9. 11. 2011 • 03:18
50
11
Zobrazit náhledy (50)
Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom
Z jihoamerických megapolí se Phantom vydal napříč Andami a přes poušť Atacama, aby ukázal, že zvládne i extrémní podmínky.

Rolls-Royce se chystá vstoupit na jihoamerický trh, a tak snímek pořízený už v roce 2008 přichází celkem vhod.

Rolls-Royce Phantom se již mnohokrát představil v písečných dunách na Blízkém východě, ale film z roku 2008 odhaluje, jak si umí tato luxusní limuzína poradit s nástrahami, které jí připravila jízda z hlavního města Argentiny, Buenos Aires, přes Chile zpět do argentinského města Salta.

Během cesty dlouhé 5000 mil (přes 8 tisíc km) se Phantom musel vypořádat vedle provozu jihoamerických velkoměst, s větrem ošlehanými plážemi, prašným cestami a především musel překonat Andy a také poušť Atacama, která je nejsušší pouští na Zemi.

Rolls-Royce nyní snímek, který vznikl během cesty v roce 2008, hodlá využít k propagaci svých modelů při oficiálním vstupu na jihoamerický trh. První showroomy se mají otevřít v březnu 2012 v Chile a Brazílii.

Zastoupení pro Chile získala společnost Williamson Balfour Motors, člen Inchcape Group, v jejímž čele je Peter Aberle. V Brazílii bude Rolls-Royce zastupovat Via Italia Group, kterou vede Francisco Longo.

Rolls-Royce také nedávno oznámil, že výrobní závod a sídlo v Goodwoodu v západním Sussexu v příštích měsících rozšíří, aby mohl uspokojit zájem zákazníků o své modely Ghost a Phantom. Celková investice do tohoto projektu se má pohybovat okolo 10 milionů britských liber.

Témata
Avatar - Pjenkava
5. 1. 2012 08:50
Re: Video pekne , ale trochu bez hlbky.
Já taky. Už mě ty miliony v kapse svrbí – asi to nevydržim a pojedu si ho koupit do Německa. >:D
6. 12. 2011 10:11
SUV
dedukciou z videa prideme na to, ze Phantom je vlastne SUV ;-)
10. 11. 2011 00:27
Re: To je pěkný že to projede pouští, vyškrábe se do kopce a
>:D >:D to je pravda vlastně :yes: tak kupuju! A aspoň to kamení z lomu na stavbu zídky na zahrádku v tom budu vozit.. >:-[]
Avatar - JDM
9. 11. 2011 21:33
Re: To je pěkný že to projede pouští, vyškrábe se do kopce a
kdyby si phantomen je pro dřevo "vozil bys dřevo do lesa" když ti bude stát u chaty a budeš mít stopený všechny polínka stačí zaběhnou do Rollse a vyloupnout kus palubky :-)
9. 11. 2011 16:15
Re: Video pekne , ale trochu bez hlbky.
Jsem zvedav, jestli budeme mit nekdy zastoupeni i unas?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku