Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rolls-Royce Wraith na nových fotografiích a videu

Michal Fokt Michal Fokt 25. 9. 2013
30
6
Zobrazit náhledy (30)
Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith Rolls Royce Wraith
Pěkných fotek a videí krásných aut není nikdy dost, což platí i o nejsportovnějším Rolls-Royce. Pojďte si prohlédnout nejnovější várku pastvy pro oči jménem Wraith.

Rolls-Royce nám dal přesně půl roku na to, aby se nám jeho nové kupé Wraith, které má svým způsobem být reakcí na sportovněji orientovaný Bentley Continental GT, dostalo pod kůži a nyní o sobě dává znova vědět.

V březnu v Ženevě jsme se dověděli, že má kupé rozměry 5269 x 1947 x 1507 mm a jeho 2360 kilogramů rozhýbává benzinový dvanáctiválec 6,6 l se dvěma turby, jenž má výkon 465 kW (632 k) při 5600 otáčkách a 800 N.m v rozmezí 1500-5500/min, jenž jde na zadní kola prostřednictvím osmistupňového automatu ZF. Díky tomu zvládne zrychlení z klidu na 100 km/h za 4,6 s, zatímco maximálka je gentlemansky omezena na 250 km/h.

K tomu nám automobilka poskytla spoustu fotek, šlo ale jen o studiovky a velký důraz se kladl též na smínky interiéru. Nyní ne na řadě další várka obrázků z reálného světa a Rolls-Royce k tomu přidává i propagační videa. Tak si nalijte skleničku koňaku, zapalte doutník a pusťte se do prohlídky. ...a pak dejte vědět, který z těchto dvou britských aristokratů se vám zamlouvá více- Conti GT nebo "přízrak"?

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

RR
Mig_35
| 26. 9. 2013
nene
[odkaz]
Avatar - vabis
RR
vabis
| 26. 9. 2013
Topper: kam vítr tam pláž, a pak věřme jedinné slovo lidem od korejců >:D >:D >:D buď chlap a drž se barev svého týmu, ju [odkaz]

ps: ty videa až tak nová nejsou, na stánkách od některých dealerů jsou teprve luxusní galerie
Avatar - beibej
no FUJ !!!
beibej
| 25. 9. 2013
to je designovej HUMUS. Zlatý Bentley! A ty videa no jako nezpracovanej hrubáč možná, ale jestli se tímto hodlá RR prezentovat tak to zlatý Hnujdaj teda. :no:
Rohlíky?!
UncleHell
| 25. 9. 2013
... jj. sou auta, automobily, pak "srdcové" ameriky a Rollsy! ach jo ...!
>:-[] :yes:
HKI3 HXV
WildWave
| 25. 9. 2013
Auto to isté, fotky samozrejme kvalitnejšie...
[odkaz]
[odkaz]