Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Scania dodá 300 vozidel R 500 do Brazílie

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 7. 12. 2018 • 17:30
23
Zobrazit náhledy (23)
Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania Scania
Švédská společnost Scania pro brazilskou Amaggi Group připraví tři stovky tahačů nové generace v provedení R 500.

Scania krátce po zahájení prodeje nové generace svých nákladních vozidel na jihoamerický trh získala významnou objednávku na tři stovky tahačů v provedení R 500. Společnost Scania Brasil uvádí, že je to její největší zakázka pro jediného koncového zákazníka.

Amaggi Group představuje jednu z největších brazilských společnosti operujících v zemědělství a je největším producentem sójových bobů na světě.

Tahače Scania R 500, jejichž pohonu slouží 13litrový přeplňovaný vznětový šestiválec s nejvyšším výkonem 368 kW (500 k) a točivým momentem 2550 N.m, budou využívány v soupravách s celkovou délkou 25 metrů.

Každý z nových tahačů s návěsem má sloužit k přepravě nákladu o hmotnosti 49,5 tuny a bude součástí rozsáhlého logistického systému Amaggi Group, kombinujícího silniční, železniční a lodní dopravu.

Scania vedle dodávek samotných tahačů zajistí pro brazilskou společnost i jejich kompletní údržbu, k níž bude využívat i svůj vlastní systém propojených vozidel a vzdálené diagnostiky.

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku