Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Scania dodala nové tahače R 450 pro společnost TQM – holding s.r.o.

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 17. 11. 2018
6
Zobrazit náhledy (6)
Scania
Společnost TQM – holding s.r.o., která provozuje mimo jiné nákladní i autobusovou dopravu, zařadila do svého vozového parku šest nových těžkých nákladních vozidel značky Scania.

Společnost TQM – holding s.r.o., která se věnuje autobusové dopravě, nákladní dopravě, logistice a servisu nákladních i osobních automobilů, se rozhodla svou flotilu rozšířit o šest nových nových nákladních vozidel značky Scania.

Do vozového parku společnosti s hlavním sídlem v Opavě a pobočkami ve Vítkově, Olomouci, Nymburku a Praze zamířilo šest tahačů se spací kabinou řady R. Všechna vozidla s konfigurací podvozku 4x2 jsou vybavena třináctilitrovým vznětovým šestiválcovým motorem, disponujícím nejvyšším výkonem 331 kW (450 k) a točivým momentem 2350 N.m.

„Nová vozidla pořizujeme hlavně ze dvou důvodů. Potřebujeme obnovovat náš vozový park a pak také chceme poskytnout našim řidičům motivaci. Nové Scanie totiž dostanou jedni z našich nejlepších řidičů,“ vyjmenovává důvody pořízení šestice nových vozidel Scania Jiří Mainuš, výkonný ředitel společnosti TQM – holding s.r.o. a dodává: „Vybírali jsme z více alternativ. Po důkladné analýze jsme se nakonec rozhodli pro značku Scania. Považujeme ji za jednu z nejlepších na trhu.“

„Od našich obchodních partnerů jezdíme ve všech přepravních směrech. Od Irska až po Kazachstán. Očekávám, že servisní síť společnosti Scania je rozsáhlá a pokud by to bylo na našich přepravních trasách nutné, dostane se nám všude potřebných služeb,“ dodává Jiří Mainuš.

Všechna nová vozidla Scania byla pořízena s plným servisním kontraktem. To znamená, že zákazník má hrazeny servisní úkony v rámci pravidelných měsíčních plateb a nemusí se tak obávat nečekaných výdajů.

„Jsme velmi rádi, že se společnost TQM rozhodla pro značku Scania. Jsme přesvědčeni, že se v přímém porovnání prokáže nejen kvalita vozidel s Griffinem ve znaku, ale také jejich hospodárnost a dlouhá doba provozuschopnosti. Už první reakce samotných řidičů jsou velmi pozitivní,“ říká obchodní zástupce společnosti Scania Jiří Žandovský.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor