Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Scania uvádí limitovanou edici tahačů na oslavu 25 let na českém trhu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 14. 5. 2019 • 04:10
3

Scania v letošním roce oslaví 25 let svého působení na českém trhu. K tomuto jubileu si pro své zákazníky připravila speciální limitovanou edici tahače návěsů.

Scania působí na českém trhu oficiálně od září roku 1994 a tuto skutečnost oslaví prostřednictvím výroční edice tahače návěsu. Speciální provedení určené přímo pro český trh může být osazeno kabinou řady R nebo luxusnější verzí S v kombinaci s šestiválcovými motory.

Podoba speciální limitované edice tahače návěsu je prezentována prostřednictvím tahače s kabinou řady S a 13litrovými přeplňovaným vznětovým šestiválcem, disponujícím nejvyšším výkonem 368 kW (500 k) a točivý momentem 2550 N.m.

První zástupce výroční edice se pyšní atraktivním barevným provedením exteriéru, jemuž vévodí červený lak v odstínu pojmenovaném Chilli Red, který doplňuje grafický design, odkazující na 25 let společnosti Scania v České republice. Luxusní provedení může podtrhnout celá řada prvků příplatkové výbavy jako kožené čalounění nebo chromované doplňky exteriéru i interiéru.

Vážíme si důvěry, kterou nám čeští zákazníci projevují již pětadvacet let a jako odměnu jsme si pro ně připravili limitovanou edici vozidla Scania,“ říká Marián Černoch, obchodní ředitel Scania CER. „Ať už při prodeji, servisu nebo financování, vždy se snažíme poskytovat ty nejlepší služby. A stejně jsme přistupovali i k návrhu této limitované edice.“

„Tato speciální nabídka platí pro objednávky vozidel přijaté do konce května v kombinací s plným servisním kontraktem a financováním od Scania Finance,“ upřesňuje podmínky speciální kampaně Marián Černoch.

Scania Finance připravila pro tuto limitovanou edici speciální kontrakt se zvýhodněnými sazbami pojištění. „ Součástí splátek je kontrakt na údržbu a opravu vozidla, takže zákazník po celou dobu leasingu splácí jen fixní částku a nemusí se tak obávat žádných nečekaných výdajů,“ popisuje výhody Marian Mráz, manažer prodeje ve Scania Finance.

Dodání objednaných vozidel v této limitované edice je plánováno nejpozději na září. Zákazníkům tak mají být vozidla předána přesně na výročí založení společnosti Scania Czech Republic s.r.o.

Zdroj: Scania Czech Republic s.r.o.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku