Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Sháníte starší škodovku, jakou nikdo jiný mít nebude? Už nehledejte...

Jan Zajíc Jan Zajíc 21. 8. 2020 • 18:25
16
24
Zobrazit náhledy (16)
Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120 Škoda 120

I když klasických škodovek modelové řady 742 na českých silnicích v posledních letech podstatně ubylo, pořád jde o auta, která většinu lidí neohromí.

Na internetu jsme ale objevili jednu Škodu 105, která si pozornost rozhodně získá, to zaručujeme. A je na prodej - jen pro ni musíte na Slovensko. A určitě v ní pak také nebudete moci na silnice, tohle vám na značky nikdo nedá. Prodejce za vůz žádá 550 eur. 

Za nějakých 14.350 korun dostanete škodovku s matně černým lakem, kterou je hrozně těžké popsat. Vypadá trochu tak, jako by nějaké dítě dostalo možnost postavit si vlastní závoďák. A smělo přitom použít jen to, co najde v dílně.

Výsledek je podle úhlu pohledu buď strašidelný, nebo vtipný. Kde jen začít... Co třeba u nesedící přední kapoty? Nebo u vytažených blatníků ze zvláštního materiálu? A co ty mřížky přes přední, evidentně nefunkční, světlomety?

Opomenout nesmíme ani červené díly, které zřejmě původně měly sloužit jako ventilace, imitující otvory pro přívod vzduchu. No a jistě jste si všimli zadního spoileru, který z nějakého důvodu našel místo na přední kapotě.

Při pohledu zezadu zaujme obrovský výfuk, připomínající spíš rouru od kamen. Jestli nás nešálí zrak, součástí zádě je i rýč.

Tahle škodovka prostě nabízí řadu neotřelých řešení a překvapení. Ale jako recese by to vlastně mohlo být docela dobré. A mimochodem, podle inzerátu je vůz v dobrém stavu a funkční.

Související články

Témata
24. 8. 2020 12:58
Ty v-o-l-e...
Tak tohle je nejhorší tuning, jaký jsem kdy viděl... Chudák auto, tohle si opravdu nezasloužilo. Připadá mi to jako postapokalyptické dílo nějakého genderového šílence, který sám neví, jestli je žena a nebo muž a přesně tak vypadadá i tohle divné "dílo..."
24. 8. 2020 01:08
Re: tak vime ze je to blázen?
Ha, ha, ha... ty si meleš blbosti do hlavy. Vždyť si Vše vymýšlíš... ty si vážně myslíš, že něco víš. Ha, ha,ha.... ty jsi šašek... Takhle se chovají cikáni... Všechno ví, všechny znají a všechno vědí. Ty se mnou vlastně chodíš na pivo viď ha,ha,ha..... a proto všechno přesně víš. Ha, ha,ha. Jsi hlupák. Bez se podívat do zrcadla . A už si to přiznej jsi ubohý...
24. 8. 2020 00:57
Re: tak vime ze je to blázen?
Napsal jsem pravdu, a to vás tak štve, až z toho teď máte těžký záchvat :F :D Mohu vás ubezpečit, že já si své komentáře pamatuji, na rozdíl od vás problémy s rozumem nemám.
Měl by jste se jít léčit, je toho na vás evidentně moc. Ale musím vám nechat, že jste se popsal hezky, vy jste přesně takový internetový chudáček, který se naváží do lidí na internetu (Dnes to byly škodovky, co to bude příště?) a vsází na to, že na něj nikdo nemůže. Nechci vás mít na svědomí, takže už vás propustím, užijte si svůj záchvat.. :D:D
24. 8. 2020 00:46
Re: tak vime ze je to blázen?
Jsi posera... tyhle chudáčky co se schovávají v diskuzi známe. Jsi chudinka a ještě si myslíš, ze jsi chytrej. Asi by jsi si mel hlavně přečíst co jsi psal ty. Samé blitky. A ještě jim věříš poseroutko
24. 8. 2020 00:40
Re: tak vime ze je to blázen?
Napsal jsem toho dost, že vy máte očividné problémy s chápáním psaného textu nebo jste se nenaučil číst, to je vaše chyba, nikoli má :))) Navíc, jestli si myslíte, že sem budu dávat byť jen jediné ze svých telefonních čísel, musíte být ještě tupější než jste se zprvu jevil. :D Když jste tak drsný, napište sem své vy, ať je zábava. Klidně můžete napsat i své bydliště a jméno, a přidejte i svou fotku, ať se pobavíme.. Jediné na co jste se zmohl, je urážet majitele Škodovek, to je tak vše, jste opravdu ubožák :D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud