Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Fabia Pick-up: jen jako prototyp?

Ondřej Láník Ondřej Láník 30. 12. 2005 • 19:10
1
60
Jeden z čtenářů Auto.cz nám zaslal fotografii nové verze Fabie, kterou zveřejňujeme. Jde o prototyp, o kterém zatím nemáme další informace...

Jeden z čtenářů Auto.cz nám zaslal fotografii nové verze Fabie, kterou zveřejňujeme. Jde o prototyp, o kterém zatím nemáme další informace...

Od ukončení výroby Felicie Pick-Up nemá Škoda Auto v nabídce čistě užitkovou variantu některé modelové řady, což již před lety využila dovozová konkurence, který atraktivní segment plně obsadila.

Nad náhradou užitkové Felicie se jistě v Mladé Boleslavi uvažovalo, ale na čem definitivní rozhodnutí ztroskotalo není zřejmé. V ulicích Mladé Boleslavi zachytil jeden z čtenářů prototyp Fabie Pick-Up, která má prodloužený rozvor běžného hatchbacku a nástavbu, která údajně pochází z produkce firmy Airdesign. Koncová světla pravděpodobně pocházejí z Felicie Pick-up.

Z jediné fotografie, která je k dispozici, vypadá užitkový automobil, podle našeho názoru, překvapivě vyváženě.

Témata
30. 12. 2005 18:38
BRÁCHO, POKLEKNI
podařilo se vyřešit letitej problém déjedničky. Protože tohle, to odveze náklad průměrně vytíženýho tiráka >:D Já věděl, já to tušil... prostě tady se našla vždycky jen geniální řešení... A přitom je to tak jednoduchý... co? :-) P.S. doporučoval bych na předek zátěž... jako maj traktory... pak to bude dokonalé... Tak BRAVO FATIR :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku