Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Kushaq dostala novou verzi Onyx. Zvláštní polepy boků nemají obdoby

Jan Zajíc
Diskuze (0)

Škoda připravila novou verzi modelu Kushaq. Jmenuje se Onyx a na první pohled zaujme především netradičními polepy.

Škoda Kushaq je crossoverem, který česká automobilka vyvinula speciálně pro indický trh. Tamní zákazníci si nově mohou vůz objednat v edici Onyx. Nová verze se zařadila mezi linie Active a Ambition a nabídnout má prvky výbavy, které byly k mání u dražších variant.

Výbava zahrnuje například LED světlomety s denním svícením, mlhovky s funkcí přisvěcování do zatáček, zadní stěrač s ostřikovačem, zadní sklo s vyhříváním, automatickou klimatizaci, sedadla čalouněná v kombinaci látka/koženka, infotainment se 7palcovou obrazovkou, specifické koberce s 3D motivem nebo polštářky s paměťovou pěnou. Ano, opravdu polštářky.

Video se připravuje ...

Změn doznal také exteriér. Kushaq Onyx dostal černý plast na spodní části nárazníku a černé ližiny, nové jsou kryty ocelových kol. Nejvýraznějším designovým prvkem jsou však velké polepy na bočních dveřích s nápadným abstraktním vzorem.

Kushaq Onyx je k mání výhradně s turbodmychadlem přeplňovaným litrovým tříválcem o výkonu 85 kW a 6stupňovou manuální převodovkou. Cena startuje na částce 1.239.000 indických rupií, což je v přepočtu asi 324 tisíc korun.

Jan Zajíc
Diskuze (0)

Doporučujeme