Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Kushaq dostala stylovou verzi Monte Carlo

Jan Zajíc Jan Zajíc 10. 5. 2022 • 06:18
41
1
Zobrazit náhledy (41)
Škoda Kushaq Monte Carlo Škoda Kushaq Monte Carlo Škoda Kushaq Monte Carlo Škoda Kushaq Monte Carlo Škoda Kushaq Monte Carlo Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq

Škoda Kushaq, SUV určené pro indický trh, je nově k dispozici také ve stylovém provedení Monte Carlo.

To nabízí podobné záležitosti, jaké známe ze škodovek dostupných u nás. K mání jsou jen dva laky, červená Tornado Red a bílá Candy White, design pak oživují černé a leskle černé prvky, které najdeme na různých částech karoserie. Vše doplňují 17palcová kola z Octavie RS 245. Škoda dále vyzdvihuje kontrastní panoramatickou střechu, střešní spoiler, zadní difuzor či odlišné nárazníky.

V interiéru zaujme především barevná kombinace černé a červené. Najdeme ji na sedadlech, na palubní desce, na středové konzoli i ve výplních dveří. Červený tón nabízí ambientní osvětlení. Sedadla jsou nejen kožená, ale dokonce i ventilovaná. A nechybí nápisy Monte Carlo. Součástí výbavy je digitální přístrojový panel s grafickým motivem laděným do červené barvy.

Zákazníci si Kushaq Monte Carlo mohou objednat se dvěma zážehovými a turbodmychadlem přeplňovanými motory. Základ představuje litrový tříválec 1.0 TSI o výkonu 85 kW, výkonnější alternativou je čtyřválec 1.5 TSI o výkonu 110 kW.

Silnější verze má mimochodem navíc červené brzdové třmeny. Oba motory lze mít s šestistupňovou manuální převodovkou i automatem. Pro tříválec je k dispozici 6stupňová samočinná převodovka, pro čtyřválec 7stupňové DSG.

Video se připravuje ...

Cena po přepočtu na české koruny startuje na částce 488 tisíc korun (za 1.0 TSI s manuální převodovkou), varianta s motorem 1.5 TSI stojí nejméně 547 tisíc Kč.

Související články

Témata
10. 5. 2022 19:49
Šqodofka
jak že se ten pasqvil jmenuje - jo vlastně vlastenecky - Kůžák ? Tak ti kdysi objižděly vesničky, konečně český název. Jinak auto hnusný jako jeho název :no:
Články odjinud