Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Superb III: Zachytili jsme v Praze její mulu?

Tomáš Dusil Tomáš Dusil 27. 11. 2014 • 05:54
4
58
Náš čtenář Zdeněk Smrček nám poslal fotky vozu, který by mohl být předzvěstí třetí generace Škody Superb.

Vozidlo na fotkách, které pan Smrček nafotil na mostě Barikádníků v Praze v ranní špičce, vypadá na první pohled jako nový Volkswagen Passat. Nicméně druhý pohled odhalí některé zajímavé detaily: například zadní nápravu, pravděpodobně posunutou více vzad z důvodu prodloužení rozvoru náprav. No však se sami podívejte...

Nová generace Superbu se představí na březnovém autosalonu v Ženevě, tohle se již stoprocentně ví. Podle zákulisních informací se však v Mladé Boleslavi stále řeší, které karosářské verze se v Ženevě ve světové premiéře ukážou. Jisté je, že vůz bude klasickým sedanem bez nákladného a podle mnohých zbytečného drahého řešení Twindoor, kombinující liftback a sedan. Podle jiných zdrojů to ale bude pouze liftback.

Naopak nad praktickým kombi se vznáší otazník. Právě on je tím "problémovým" - odpovědní členové managementu prý řeší, jestli bude mít kombík premiéru ve Švýcrasku také, nebo o několik týdnů později.

Jasné je, že vůz bude využívat modulární platformu pro příčnou zástavbu hnacího řetězce MQB. Vrcholem již také nebude šestiválec, nýbrž jenom přeplňovaný čtyřválec. A nový Superb má být také vůbec první Škodovkou s adaptivním pérováním.

Témata
30. 11. 2014 09:15
Re: mula
No, keby cinania takto okopirovali Auris, tak v Toyote sa budu usmievat a nebudu mat s takymto fejkom ziadny problem, na rozdiel od Evoque/Land Wind. ;-)
30. 11. 2014 07:46
Re: A kolotoč každonenního Superbu se roztáčí
... a hlavne nikto neodfoti. Su to hnupi. :-(
Avatar - twistedTSD
29. 11. 2014 22:55
Re: vw...
Nechápu, proč by Superb neměl dostat MQB. Šli by sami proti sobě.
Avatar - twistedTSD
29. 11. 2014 22:51
Re: Nová generace?
Co má OIII společného s Jettou? O_o
28. 11. 2014 14:31
Sup3
Tohle nemá ze Supem 3 nic společného, kdo viděl ví moc dobře a kdo ne tak jen spekuluje. Jinak mimochodem nový Sup bude mít jako první Škodovka adaptivní tlumiče. A co nepobral do krásy novej Passat B8 tak Superb 3 je úplně o něčem jinej. Je nádherný, počkejte na přelom ledna a února.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud