Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tenhle model Rollsu Cullinan může stát stejně jako slušné nové auto

Jan Zajíc Jan Zajíc 26. 5. 2020 • 21:32
72
Zobrazit náhledy (72)
Rolls-Royce Cullinan Cullinan se od bratrů liší vyšší, symetrickou palubní deskou. Funkce vozu se tradičně ovládají kombinací moderních prvků a nostalgických tlačítek. Volba materiálů je čistě na klientovi. Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Jak phantom, tak cullinan nabízejí příplatkový bar pro zadní sedadla. Mezi opěradly se chladí šampaňské a sklenky, v loketní opěrce čeká na svou příležitost whisky. Jak phantom, tak cullinan nabízejí příplatkový bar pro zadní sedadla. Mezi opěradly se chladí šampaňské a sklenky, v loketní opěrce čeká na svou příležitost whisky. Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Náš vůz měl kufr oddělený od interiéru sklem, aby na cestující při otevření nefoukalo. Přikoupit si můžete vyhlídková křesílka se stolkem. Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Společným znakem limuzíny i SUV je sametový dvakrát přeplňovaný dvanáctiválec 6.75/420 kW. Konkurenční W12 od Bentley mu může závidět jemnost a charakter. Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan Rolls-Royce Cullinan

Rolls-Royce nevyrábí levná auta, to je známá věc. A jak se zdá, platí to i v případě modelů.

Dokládá to alespoň model Rolls-Royceu Cullinan v měřítku 1:8, který vyjde na peníze, ze něž byste si mohli pořídit nový vůz. Hodně slušný nový vůz. Ale o tom až později.

Určitě tušíte, že zmenšený Rolls není jen tak ledajakou hračkou. Tvoří ho více než 1000 dílků, jeho výroba - samozřejmě ruční - zabere asi 450 hodin a zákazníci mají možnost indivualizace jeho vzhledu a snad i interiéru. Zřejmě tak, aby podoba odpovídala designu skutečného Cullinanu, který už mají v garáži. K dispozici je proto kompletní paleta laků Rolls-Royce.

Model má funkční dveře, otevíratelný kufr a pod kapotou najdete dokonalou zmenšeninu dvěma turbodmychadly přeplňovaného vidlicového dvanáctiválce o objemu 6,75 litru. Malý Cullinan dostal také funkční světlomety, které se dají rozsvěcet dálkovým ovladačem. Velká pozornost byla věnována i interiéru.

Každý exemplář dorazí ve speciálním, skoro metr dlouhém, průhledném boxu, v němž si ho můžete vystavit na stole nebo na polici.

A teď k té ceně. Oficiálně sice oznámena nebyla, Top Gear ji ovšem odhaduje na nějakých 30 tisíc liber, což je v přepočtu asi 911 tisíc korun. Může být prý i vyšší, pokud zákazník bude mít zvláštní přání, jak má jeho kus vypadat.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud