Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tesla ve velkém vylepšila svého autopilota. Podle Muska je epický

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 9. 4. 2019 • 21:52
12
15
Zobrazit náhledy (12)
Tesla Model Y Tesla Model Y Tesla Model Y tesla elektromobil alternativnipohony video crossover redakcnivideo Tesla Model Y Tesla Model Y Tesla Model Y

Elon Musk avizuje, že Tesla připravila velkou aktualizaci svého autopilota. A samozřejmě si ji nemůže vynachválit.

Jeden z fanoušků automobilky Tesla se na sociální síti rozplýval nad fungováním autopilota. Pochvaloval si, že prakticky celou cestu domů z práce nemusí řídit. Vůz sám mění jízdní pruhy a poradí si s hustým newyorským provozem. Navíc v dešti.

Příspěvek neunikl pozornosti Elona Muska, jenž zároveň prozradil, že Tesla připravila velkou aktualizaci tohoto systému. „Poslední aktualizace autopilota je epická. Je připravena pro všechny americké majitele Tesel, kteří mají rozšířeného autopilota, případně full self-driving,“ píše lídr zámořské automobilky a dodává, že pro zbytek světa bude update k dispozici také brzy.

Tesla Autopilot se samozřejmě zlepšoval již od svého vzniku, zpravidla se ale jednalo o malé a drobné aktualizace, které řešily nejrůznější chyby. Ta poslední však má být opravdu velká a řidiči to prý v každodenním provozu zaručeně pocítí. Doufejme tedy, že tragické nehody těchto elektromobilů, ve kterých hrálo hlavní roli selhání autopilota, jsou definitivně minulostí.

Související články

Témata
Avatar - Hammunasakra
10. 4. 2019 17:47
Re: ehm
Zájem extrémně převyšuje nabídku = ale to víš ne? :-)
Avatar - del42sa
10. 4. 2019 08:31
Re: ehm
jednosměrná ;-) >:-[]
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 21:29
Re: ehm
No ale to je ten problém = lidi taky nejsou bezchybný. Teda dokonce už teď = sou víc chybující ;-)
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 21:27
Re: ehm
No ono to je ale to tom jestli ten Boeing řídíš ty nebo ten jednou za tisíce letů chybující software = kterej je bezpečnější už dneska. A tahle verze je lepší než ta minulá a ta příští.. a jak řikám = míň chybující než lidi = už je dneska :-)
Avatar - Hammunasakra
9. 4. 2019 21:26
Re: ehm
No na Mars za chvíli https://www.letemsvetemapplem.eu/2019/02/12/elon-musk-prozradit-kolik-by-mohla-stat-letenka-na-mars/ a jako a jako na just zrovna taky Musk :-) Tohle je v zásadě jen další verze software ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku