Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ti nejlepší na MOJE.AUTO.CZ: Citroën CX 25 GTI

Ondřej Láník Ondřej Láník 2. 2. 2008 • 08:43
32
8
Zobrazit náhledy (32)
Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX Citroën CX
"Číšníku, doneste mi prosím žabí stehýnka a nějakou dobrou lahev Chateau Bessan Segur Verdot Cru Bougeoia-Médoc, ročník tak 2002,budu vám vyprávět o mém autě..."

Dnešní čestná pozice patří assasinovi-cz, jeho Gerardovi, alias Citroënu CX 25 GTI. Děkujeme a přidáváme odkaz na recenzi, kde lze o tomto voze také diskutovat.

Na Moje.auto.cz je momentálně 51 recenzí vozů značky Citroën. Pokud máte jakoukoliv (i negativní) zkušenost, budeme vděční za vaše zkušenosti z provozu s vaším exemplářem.

Jak na to? Podrobný popis naleznete detailním návodu.

Co to je Moje.auto.cz?

S novinkou, kterou jsme loni obohatili obsah www.auto.cz, se budete na stránkách news.auto.cz setkávat stále častěji. Počet vložených recenzí překročil 1.500, ale věříme, že to není ani zdaleka definitivní číslo. Cílem bylo nejen vytvořit komunitní tématické stránky, ale také užitečný nástroj pro případné zájemce o koupi podobného vozu.

Troufáme si říci, že nadšení uživatelé dělají své stránky lépe, než kdokoli jiný a jsou-li navíc pravidelně aktualizované, budeme i nadále na takové recenze upozorňovat jak v rámci moje.auto.cz, tak v sekci news.auto.cz.

Související články

Témata
Avatar - Ronault.
3. 2. 2008 15:14
Re: Co ty fotky?
Už to tady padlo, ale opakování je matka moudrosti. Prvně se nauč gramatiku, pak piš. Prvně vystav své auto, pak krituzuj. Prvně si prohlédni zbytek fotek, pak hodnoť.
Assasinovo auto je v dobrém stavu, evidentně má své auto rád. Fotky jsou nadstandartní a recenze je až na pár překlepů naprosto perfektní. Assassin (snad jsem nick nezvoral) patří mezi nejlepší na moje.auto.cz a za tím si stojím.
2. 2. 2008 08:39
citanie
tuto recenziu sa naozaj oplati precitat. ma uzasne spracovanie a fotogaleria k tomuto autu je... no som bez slov.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud