Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Úpravce drahých aut se opět pustil do Dacie Duster. Tentokrát přichází s bestií do terénu

Jan Zajíc Jan Zajíc 21. 12. 2020 • 00:04
27
1
Zobrazit náhledy (27)
Prior Design Dacia Duster Offroad 4x4 Prior Design Dacia Duster Offroad 4x4 Prior Design Dacia Duster Offroad 4x4 Prior Design Dacia Duster Offroad 4x4 Prior Design Dacia Duster Offroad 4x4 Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster

Známý německý úpravce Prior Design přichází s další představou vylepšené Dacie Duster.

Možná si pamatujete, že jsme v listopadu psali o návrhu agresivně vyhlížejícího Dusteru, s nímž přišla společnost Prior Design.

Tu sice proslavily zejména úpravy drahých sportovních nebo luxusních aut, ale tentokrát se jí v hledáčku objevilo právě dostupné rumunské SUV. Pravdou ovšem také je, že Prior Design nabízí i body kit pro Hyundai Kona, takže se nevěnuje jen exotice.

První návrhy ovšem naznačily, že Prior Design v případě Dusteru myslí na víc, než jen na body kit. Kromě nových nárazníků, širokých blatníků a dalších úprav karoserie totiž rumunské SUV dostalo také třeba výrazně snížený podvozek.

Vize sportovního Dusteru vzbudila velkou pozornost, stejně jako náznaky, že by úpravce snad opravdu mohl podobné auto postavit i ve skutečnosti.

Aby to ovšem bylo zamotanější, nyní německá firma přichází s novou vizí vytuněné Dacie. Tentokrát ovšem Duster dostal terénní výbavu.

Rumunské SUV se samozřejmě mimo zpevněné silnice, zvlášť s pohonem všech kol, neztratí už teď, Prior Design ovšem všechno posouvá na další úroveň.

Opět tu tedy máme nápadný body kit, ten ovšem doplňují velká kola s terénními pneumatikami, ochranné prvky karoserie a světel, naviják a nechybí ani "šnorchl". O patřičně drsňácký výraz se stará zvýšený podvozek s rozšířeným rozchodem kol.

Tak co říkáte? Stála by tahle vize za stavbu skutečného vozu? Anebo se vám víc líbí starší sportovní koncept?

Související články

Témata
Avatar - SKAY
22. 12. 2020 12:29
terenní
vypadá to super drsně jako AMG G :yes: Do terénu asi malé najezdové uhly díky cingrlátkám :yes: ale pěkné :yes: Vždy si vzpomenu na terenní verzi Tiguano to zas bylo škaredé zepředu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud