Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Honda Insight – přímá konkurence pro Toyotu Prius

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 16. 10. 2008 • 16:23
6
Honda na autosalonu v Paříži představila svůj koncept Insight. Jedná se o hybridní automobil, který by se měl stát konkurentem Toyoty Prius třetí generace na poli dostupných hybridních automobilů pro každého.

Insight stojí na nově vyvinuté platformě a zjevně se nechává inspirovat konceptem vodíkového vozu FCX Clarity. Uvnitř je klasický pětimístný interiér. Ačkoliv se zatím jedná pouze o koncept, Honda uvádí, že vystavený exemplář je velmi podobným finálním sériovým vozům, které vstoupí na trhy v Evropě, Japonsku a Severní Americe v první polovině roku 2009.

O nižší spotřebu se, stejně jako u modelu Civic Hybrid, stará hybridní pohonné ústrojí Integrated Motor Assist (IMA). Honda Insight bude vyráběna továrnou v Suzuce, tedy ve stejném závodě jako sesterský model Civic Hybrid.

{videoplayer link="http://www.youtube.com/v/7i0Q6X67eGE&hl=en&fs=1" style="auto"}

Témata
18. 10. 2008 00:57
Re: Honda z Číny ?
Takže od teď budou mít všechna auta max. aerodynamický tvar a budou tedy stejná. A vyznáme se v nich všichni. ;-)
Avatar - Pierro
17. 10. 2008 09:22
Re: Vynikající Honda
Je príma umět se pochválit... >:-[] nicméně jedno je pravda. Honda umí. Prémiová kvalita za neprémiovou cenu... :yes: ;-)
Avatar - callauto
16. 10. 2008 21:06
Vynikající Honda
Jako ojedinělí prodejci automobilů na českém trhu dobře víme, že u Hondy je absolutně jedno, kde je vyrobena. pořád je to Honda, což je značka reprezentující prémiovu kvalitu za neprémiovou cenu. Pevně věříme, že model, až přijde na trh bude úspěšný. Proč to víme? Nejen, že vozidla prodáváme, ale také je společně s našimi klienty testujeme na předváděcích jízdách.
Avatar - Choochoo
16. 10. 2008 20:49
Re: Honda z Číny ?
Je to jen maximalne aerodynamicky tvar. To spis jestli nebudou Seat delat v Cine. To axeo nebo jak se ten pekac jmenuje je kopie sakumprdum >:D Timto modelem klesl Seat mezi kategorii cinskych automobilek, kem vlastne patril >:D
16. 10. 2008 20:36
Honda z Číny ?
Honda Insight se vyrábí nejspíš v Číně, japonci snad tolik nekopírují. Ten boční profil musel dát designérům v Hondě zabrat, anebo faceliftovali Prius ?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku