Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Hyundai Elantra a Sonata pro Super Bowl

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 2. 2011 • 20:19
6
Automobilka Hyundai si podobně jako řada dalších společností připravila pro nedělní přímým přenos finálového zápasu Super Bowl řadu nových reklamních spotů.

Hyundai hodlá prostřednictvím svých reklam přitáhnout pozornost k modelům Elantra a Sonata. Prvnímu jmenovanému modelu jsou věnovány dvě první reklamy.

Hyundai Elantra se v provedení pro severoamerický trh představilo na loňském listopadovém autosalonu v Los Angeles. Pátá generace tohoto sedanu měla ovšem premiéru již v dubnu na autosalonu v korejském Busanu.

V třetí reklamě účinkuje Hyundai Sonata. Tento model byl severoamerické veřejnosti poprvé představen na loňském dubnovém autosalonu v New Yorku. Sonata je v USA nabízena s atmosférickým zážehovým motorem o objemu 2,4 l nebo turbodmychadlem přeplňovaným čtyřválcem o objemu 2,0 l. V nabídce je i provedení s hybridním pohonem.

Související články

Témata
9. 2. 2011 23:56
Re: Příšera
Kdepak mistře, toto já samozřejmě vím a dřívější korejská auta neřeším, ty měly design občas hodně povedený. Např. co vím tak Italové pro Daewoo dělali Leganzu, Matiz, snad i první Aveo. Ty auta vypadají ještě dnes dobře a měly i ve své době skvělý design a třeba Leganza je vysloveně hezká. Řeším ty jejich dnešní překomplikované hnusy. Všechny tvary jsou nekonkrétní, je to taková slátanina všech stylů kde je plno nehodících se prvků a často málem nejde poznat kde to má předek. Prostě si myslím, že si už dnes moc věří a šetří na špatném místě.
7. 2. 2011 09:09
Re: Příšera
Korejci (např. Daewoo) dřív měli vše z designerského pera Italů (Italdesign, Bertone, IDEA design) a tobě podobní tu kňourali úplně stejně, takže design zjevně nebude ten hlavní problém s Korejci... ;-)
6. 2. 2011 09:11
Re: Trefa
Je to jedno z nejkrásnějších aut co jem viděl. Krása
5. 2. 2011 22:15
Příšera
Korejci by si měli nechat dělat design u Italů. Potom by možná nevznikaly tak esteticky zvrácená auta. Tohle se nemůže líbit nikomu, to už je snad horší než ten strašný nový Spark.
5. 2. 2011 10:54
Trefa
Skvělé skloubení techniky a designu :yes: K tomu není co dodávat.Není divu,že se tak skvěle prodává.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud