Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Lada Niva – Pozor, zprava houf lososů!

Miro Mihalik Miro Mihalik 22. 10. 2007 • 18:56
12
Mají největší mikročipy na světě, zítra tam znamená včera a slovo „něvazmožno“ prostě neexistuje.

Auto do vody nemůže, tečka. I lepší amfibie by měla problém s elektrikou, kdyby si smáčela sukni a už vůbec bychom nechtěli vidět, jak by dopadl motor, kdyby při plavbě občas popíjel vodu. Co na to Lada Niva? Běžte se vycpat s izolací nebo vodotěsnými svary. Stačí dvě trubky. Jedna na nasávání, druhá na výfuk. A dobrý neopren, aby vám tam dole nebyla zima. Samozřejmě, ještě bombu s kyslíkem, abyste za jízdy nemuseli opouštět vozidlo.

A že se vám při sledování vodní fauny a flóry dostane do motoru voda? Olej trochu zaprotestuje bílým kouřem do vytuněného výfuku, ale v zásadě se nic neděje. V Rusku totiž nic není nemožné, což ostatně potvrzuje i otázka, která se v azbuce objeví na konci videa. Pro mladší čtenáře, kteří si myslí, že azbuka je asijský druh listnatého stromu, doplňujeme překlad: „Kdo řekl, že Nivy nelétají?“

A ještě jeden bonus, který nechce nijak snižovat někdejší kvality závodních speciálů Lada. O hezkých holkách se říká, že na sebe můžou navléct jakýkoliv hadr a budou vypadat sexy. Automobilový ekvivalent by mohl znít přibližně takhle – když umíte řídit, je úplně jedno, v čem sedíte.

Témata
23. 10. 2007 01:29
Bilej dym
Ten bilej dym je vodni para, soudruzi redaktori.
23. 10. 2007 01:05
Re: Další video
Jen jsem opravoval ten link :-) O pravosti nic netvrdim. Ale jestli fake, tak hodne dobre udelanej. Jo a dneska jsou s tema fejkama vsichni dost paranoidni.
22. 10. 2007 22:30
Re: Další video
Ten link je [odkaz]
:-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku