Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Maserati Levante se již prohání po Nürburgringu. Poslechněte si jej!

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 28. 10. 2015
14
Chystané SUV Maserati Levante bylo poprvé přistiženo již ve vlastní karoserii, byť stále dosti zamaskované. Při jízdě po Nürburgringu vyluzuje úžasné zvuky!

Další do řady nových stylových SUV se sportovními ambicemi bude Maserati Levante, o kterém se hovoří již velmi dlouho, a nyní se zdá, že testy vozu konečně finišují. Odhalení se dost možná odehraje ještě tento rok, výstavní premiéra pak není úplně jasná – může to být až v březnu 2016 v Ženevě.

Na tomto videu si však můžeme poprvé prohlédnout vůz, který již má vlastní karoserii, byť stále dosti zahalenou, zejména v zadní části. Automobil se prohání na Severní smyčce Nürburgringu a v okolí. Vyluzuje přitom krásné melodické tóny, zejména ve vyšších otáčkách, takže o to správné italské drama zákazníci jen tak nepřijdou. Pokud si tedy zvolí některou z výkonných benzinových variant.

K dispozici totiž zcela jistě budou i turbodiesely, u kterých se očekává výkon od 250 do 350 koní. Benzinové přeplňované šesti a osmiválce pak s největší pravděpodobností nabídnou 350 a 550 koní, paleta motorů tak bude příjemně pestrá a silná. Ve hře je rovněž plug-in hybrid.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

co je na tom kraválu úžasného?
| 31. 10. 2015
to je přesný! :-)
Osmiválec
| 29. 10. 2015
Mě akorát trochu zaráží, proč ještě V8 nedostalo Ghibli.
Avatar - Insolito
Osmiválec
| 29. 10. 2015
Jsem naprosto v klidu. ;-)
Osmiválec
| 29. 10. 2015
Klid, bavíš se s majitelem krásného trojzubce a zárovenň vrchním trollem >:-[]
Avatar - Insolito
Osmiválec
| 29. 10. 2015
Asi takhle... Pořád lepší výfuky než kdyby ten zvuk vytvářely repráky. Asi jsi Maserati neslyšel naživo, protože bys věděl, že pěkný zvuk jde rovnou od motoru, výfuky ho jen okořeňují. Sám píšeš luxusně sportovní značka... a co dělá tu sportovnost? Právě taky ten zvuk! Pokud tě zvuk obtěžuje, není to kategorie aut pro tebe. Nic víc, nic míň.

To by mne zajímalo, u jakého " luxusně sportovního" auta jsou podle tebe jízdní vlastnosti adekvátní ke zvuku?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku