Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Naschvály na silnici ničemu nepomohou

Jan Mička Jan Mička 24. 2. 2014
29
Všichni řidiči občas dělají chyby, to je bez debaty. Ostatní by však měli vyjít vstříc a nedělat naschvály.

Kdybychom měli denně počítat, kolik řidičů bez znamení změny směru jízdy přejíždí z pruhu do pruhu, špatně parkuje nebo jen zapomene vypnout dálková světla, asi bychom nedělali nic jiného. Je jasné, že nikdo není neomylný a chybu občas udělá i velmi zkušený řidič. Pokud se však setkáte se situací jako v přiloženém videu, nikam se nedostanete.

Od prvního pohledu platí, že neměla řidička Suzuki Vitara na opačné straně vozovky co dělat. Automobil z výhledu by za normálních okolností počkal nebo Suzuki se zvýšenou opatrností objel, to by však jeho řidič nesměl dělat naschvály. Svým přičiněním tak akorát dosáhl dalšího zdržení a ukrutného rozčilení řidičky Vitary. K ničemu z toho nakonec nemuselo dojít…

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Nechápu, proč bych se tím měl zdržovat a zbytečně tam oxidov
| 25. 2. 2014
Ano podobná lhostejnot je příčinou toho bordelu kolem nás, je mi to všechno jedno, ať to řeší jiní. Hlavně si nespálit sám prsty a držet hubu k bordelu. Jo možná si ulevit cintáním v diskusi.
dobře
| 25. 2. 2014
O ničem takovym to video není, nic jí neudělal, tak jaký oko za oko? V čem je to oko za oko? >:D
Ta ženská vůbec nemá mít papíry!
| 25. 2. 2014
Já také obdobné chování na silnici přímo nesnáším, ale v tomto případě ho chápu. Paní řidička by vůbec neměla mít řidičské oprávnění! Proč?

1) Parkuje tam kde se nemá!

2) Nekodáže udržet chladnou hlavu. (Pokud by se to stalo mě, tak buď v autě chvíli počkám až se ten druhý uklidní nebo za ním půjdu a omluvím se.)

3) Vůbec netušila čeho se dopustila. Takoví lidé za volant nepatří. A za špatné parkování bych dával mnohem větší pokuty než 100kč a domluvu.
dobře
| 25. 2. 2014
Pane, ale silnice přece nejsou od toho, abychom se tam chovali stylem oko za oko, zub z a zub. Takovéto impulsy má řešit dopravní policie, od toho si ji platíme.
Nechápu, proč bych se tím měl zdržovat a zbytečně tam oxidov
| 25. 2. 2014
Nechápu tohle chování... Mně může být přece jedno, jakým směrem to auto stojí - je přes něj vidět stejně blbě i kdyby stálo přesně naopak, stejně jako neřeším bezdůvodnou jízdu v levém pruhu na dálnici, to ať si řeší policie.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku