Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Parodie na reklamu s fenomenální roznožkou mezi dvěma kamiony

Jan Mička Jan Mička 25. 11. 2013 • 21:10
2
Fenomenální reklama, ve které provádí Jean-Claude Van Damme roznožku mezi dvěma kamiony, se již stihla stát terčem vtipálků, kteří ji parodují.

video

Volvo si pro propagaci systému dynamického řízení vybrala hvězdu akčních filmů, která v minulosti proslula svými neuvěřitelnými roznožkami. Jean-Claude Van Damme stojí na zpětných zrcátkách dvou couvajících kamionů, které se od sebe začnou vzdalovat a herci tak umožňují prostor pro provedení nebezpečného kaskadérského kousku.

Jak krátká reklama dopadla, víme nejen my, ale také skupiny parodistů, kteří kvůli virálnímu šíření udělají cokoliv. Prozatím poslední počin, který nás zaujal, natočila skupina mladých lidí a začíná zcela podobně. Postupem času však zjistíte, že mladík nestojí na zrcátkách kamionu, ale vozících, které jsou tlačeny dvěma asistenty. Poučení nehledejte, rozhodně však doporučujeme vydržet až do úplného konce.

Související články

Témata
27. 11. 2013 15:47
info
skupina mladych lidí pan Mička? cize absolutne neznami ludia, ktori sa chcu zviditelnit vsak? ste si istý? nevravím, ze je povinnostou poznat hollywoodskych hercov, ale ak by ste venovali aspon minutu na ziskanie zakladnych informacii o tom, co tu chcete uverejnit, vedeli by ste, ze sa to odohrava v zakulisi natacania noveho filmu 22 jump street. je to dokonca napisane aj priamo vo videu. a "mladík" v hlavnej ulohe tejto parodie je Channing Tatum.
26. 11. 2013 11:31
Video natocila skupina mladych lidi ?
Video natocila skupina mladych lidi ? ;) Docela usmevne, kdyz tam hraje jeden muj oblibeny herec ;-) To asi skutecne nebyl projekt par studentu

[odkaz]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud