Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Poznáte změny omlazeného Fordu Fiesta? Tu největší hledejte uvnitř

Stanislav Kolman
Diskuze (3)

Ford Fiesta před časem prošel faceliftem. Tradiční test už na našem webu vyšel, teď se k němu ještě na skok vrátíme krátkým videopředstavením.

Sedmá generace malého městského hatchbacku Ford Fiesta se světu představila na podzim roku 2016, v loňském roce tedy přišla ideální chvíle na omlazovací proceduru. Modernizované provedení už se u nás zastavilo k tradičnímu testu, během kterého jsme natočili také video.

Pochopitelně jsme se zaměřili na nejvýraznější inovace v rámci faceliftu. Ano, není jich moc, přesto mohou potenciálního kupce potěšit. Zejména pak ta největší novinka, kterou najdeme v pracovišti řidiče. Pokud stále netušíte, video vám prozradí více. Pro včasná upozornění o další videotvorbě nezapomeňte sledovat náš instagramový účet @auto.cz.

Stanislav Kolman
Diskuze (3)

Doporučujeme

Avatar - twistedTSD
5. 6. 2022 21:54
Re: fiesta
Optimalizovat chod redakcí tak, že srovnáváky dělá SM, ale dostupné jsou v předplatném, za které by se i idnes styděl, byl skvělý nápad no.
5. 6. 2022 21:27
Ford novinky
Ford novinky naleznete na jednom miste: http://www.fordauto.sk/
Avatar - del42sa
5. 6. 2022 19:07
fiesta
jen vám chci sdělit, že od té doby co jste přešli na systém idnes, tak ty vaše stránky stoji za starou bačkoru. Responsivnost otřesná, otevirání a načítání galerií děs, než se člověk prokliká k dalším obrázkům, tak to trvá věčnost a ty premium články tomu dávají korunu :no: