Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Předjíždění zprava může skončit v hodinách

Michal Fokt Michal Fokt 9. 1. 2013 • 12:56
27
Videa z ruských silnic jsou nekonečným zdrojem kuriozit. Tenhle řidič zjistil, že vlastnictví výkonného sedanu se zadním pohonem má i svá úskalí.

Už je to dlouho, co se v souvislosti s poměry v Rusku objevil pojem divoký východ, a jak vidno, čas mu na aktuálnosti nic neubírá. Bohužel i v Česku poměrně obvyklé předjíždění zprava se na tomto videu nevyplatilo ruskému řidiči vozu Infiniti G37, který při snaze vtěsnat se do mezery mezi cisternou SUV dostal na mokré silnici přetáčivý smyk a narazil do návěsu tahače. Soudě podle jeho následného úsměvu se mu to asi líbilo.

Témata
10. 1. 2013 12:57
Re: Proti řazení do prava.
spatne jsou oba extremy. je spatne nekoho umyslne blokovat, je spatne naopak za kazdou cenu uvolnovat rychly pruh. nebezpecnejsi je vetsinou uhybani a zarazovani do pomalejsiho za kazdou cenu. naopak to cloveka nuti jet neustale rychleji. sam jezdim s sportovnim vozem,ktere i v zrcadku vypada asi o neco rychleji, a i kdyz po zadne rychle jizde naprosto netouzim, casto treba jen chvili jedu v rychlem z praktickeho duvodu vyjetuch koleji a nerovnosti, i kdyz svym tempen davam najevo ze nehodlam pospichat, vsichni se snazi co nejruchleji klidit z cesty i kdyz se pak vzajemne privadeji do omezujicich situaci....
samozrejme rychlejsi poustim, ale podle situace vpravo. tak jako ja ocekavam,ze kdyz jsem ten rychlejsi,ze proste budu muset tempovat dle provozu a je zcela v poradku ze budu i v rychlem pravidelne brzdit, tak by to mel ocekavat i ten druhej. neni jedinej duvod toho vlevo privilegovat,aby vubec nemusel ztracet kinetickou energii
10. 1. 2013 06:58
Re: Můj názor
Nieco k veci? Nie? Tak nic...
9. 1. 2013 21:01
Re: Můj názor
Tak hele, chytráku, vůbec nevíš, co tomu všemu předcházelo, video začíná na 4 pruzích, ale třeba ještě pár sekund před začátkem toho videa mohlo mít pruhy 2 (to když se 2 dvouproudové silnice spojí, víš?) a ono chvilku trvá, než se dopravní proud sklidní a všichni se odkutálí co nejvíc vpravo. Osobně ale nevidím moc prostoru, kde by mělo auto s kamerou (nebo to před ním) začat bezpečně uhýbat do pravého.
9. 1. 2013 20:43
Re: Proti řazení do prava.
Správně, soudruhu!
Všichi od zítřka pojedou povinně po dálnici rychlostí 130 km/hod., po dvouproudové ve dvojřadu a po tříproudové ve trojřadu, protože Strana v čele se soudruhem Filipem rozhodla, že jedině tak je to správně a tak to má být!
9. 1. 2013 20:38
Re: Můj názor
Vidím, že tady už palečkuješ, ale pruhy jsi ještě nespočítal, že?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku