Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Renault Captur – Koncept v pohybu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 7. 4. 2011 • 21:22
5
Renault prostřednictvím konceptu Captur naznačuje jakým směrem se bude ubírat design jeho budoucích modelů.

Design karoserie Renaultu Captur je inspirován postojem atleta ve startovním bloku. Příď nese stejně jako u konceptu kupé DeZir, představeného na loňském autosalonu v Paříži, rozměrné logo automobilky na tmavém pozadí, tentokrát doplněném chromovanými prvky. Jak velí aktuální trend, světelná technika spoléhá na diody.

Renault Captur je dlouhý 4223 mm, široký 1950 mm, vysoký 1586 mm a má rozvor náprav 2624 mm. Koncept stojící na 22palcových kolech má světlou výšku 261 mm. K pohonu slouží motor Energy dCi 160 twin-turbo, který z objemu 1,6 litru poskytuje výkon 118 kW (160 k) a točivý moment 380 Nm.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Krispos
Poprvé od druhé světové...
| 7. 4. 2011
... mají frantíci k dispozici kvalitní tankovou platformu... >:D Jako sorry, myslel jsem, že na vytuněného trojkového Golfa nenajde odpověď nikdo.... až doteď
katastrofa
| 7. 4. 2011
Jediným slovem - katastrofa, naprosto nevyvážené, zadní pohled evokuje obrovskou zadnici s analním otvorem. Tragédie a to mam Renault rád.
Dizajn
| 7. 4. 2011
Neviem si pomôcť, ale ten dizajn vyzerá ako keby to navrhoval niekto pre hračky z Dráčika! DeZir vyzerá super, Z.O.E tiež, ale toto teda nie... Ale tak stále je to koncept, tak finálna podoba možno bude nakoniec vyzerať dobre. Aj u Nisssanu Juke som zo začiatku pochyboval a vôbec sa mi to nepáčilo. A po stretnutí naživo som okamžite zmenil názor...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku