Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Renault Latitude – Nový sedan francouzské značky

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 28. 10. 2010 • 12:52
14
Po několika desetiletích s dvouprostorovými karoseriemi si Renault pro vyšší střední třídu připravil klasický sedan.

Renault Latitude v nabídce francouzské značky nastupuje na místo kontroverzního Vel Satisu. Klasický tříprostorový sedan má karoserii dlouhou 4887 mm, širokou 1832 mm, vysokou 1483 mm a stojí na podvozku s rozvorem náprav 2762 mm. Z technického hlediska vychází Latitude z menší Laguny. Od ní převzal přední část architektury, zatímco zadní víceprvková náprava pochází od Nissanu.

Paleta pohonných jednotek nabídne vznětové motory 2,0 dCi ve verzích 110 a 127 kW a 3,0 V6 dCi, který se může pochlubit 177 kW a 450 Nm. Zážehové agregáty zastupuje 2,0 16V se 103 kW, který bude schopen spalovat benzín i E85.

Renault Latitude vznikl ve spolupráci vývojových center ve Francii a Jižní Koreji. Vyrábí se (stejně jako Renault Koleos) v korejském Busanu v továrně Renault-Samsung-Motors.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Rencek zahodil francouzský šarm
| 29. 10. 2010
Mně se samozřejmě rebrandovaný Samsung Latitude nelíbí a beru ho jen jako dalšího do řady Thalia, Fluence, Latitude. Všem těmto autům je vlastní bohaté chromování, kteří asi zákazníci rozvíjejících se trhů považují za známku luxusu. Já to jako luxus nepovažuji, spíš jako nevkus. Jinak nový Passat chválím kudy chodím.
FAULENC
| 29. 10. 2010
Latitude ze předu vypadá jako ten, koho Ježíš Kristus vyslal, aby hlásil evangelium?
Ty se v autech moc nevyznáš gti viď?

Protože je Latitude teprve uváděn na trh, tak to jsou jeho začátky. Trochu hlavy dej příště do svého příspěvku. Nebo že bys tam měl jenom DAS AUTO???
Avatar - delph
Rencek zahodil francouzský šarm
| 29. 10. 2010
nemluvím o kvalitě zpracování, nebo porovnání materiálů, ale když vezmu Citroen, nedejbože řadu DS tak tohle je proti němu tak 10 let zpět co se týče designu a asi o padesát let zpět co se týče šarmu. Peugeot sice teďtka na tom taky není kdovíjak dobře, ale co se designu a francouzského vzhledu týče, je na tom pořád mnoéhem líp, než poslední kousky od renaultu, kterej přebýrá Samsungácký modely
FAULENC
| 29. 10. 2010
:yes: >:D
FAULENC
| 29. 10. 2010

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku