Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Řidič BMW M3 podjíždí a vybržďuje jiného řidiče

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 28. 1. 2015 • 22:30
117
Podobné praktiky jako je vybržďování, které na silnice rozhodně nepatří, nejsou očividně cizí ani zemím na západ od nás. V tomto případě hraje hlavní roli agresivní řidič BMW M3.

video

Rozhodně není příjemné, když vám na dálnici vjede někdo z pravého pruhu těsně před auto a minimálně vás tak omezí. Člověk musí začít často prudce brzdit, někteří si za volantem zanadávají či zablikají dálkovými. Rozhodně však řešením není to, co předvedl řidič BMW M3 E92 na dnešním videu.

Ten totiž podjel jak vůz s kamerou, která na začátku videa přejel z pravého do rychlého pruhu, tak předjížděný kamion. Následně začal intenzivním brzděním ohrožovat vůz s kamerou. Podobné věci by však neměl dělat žádný řidič ani v těch nejvypjatějších situacích. Nakonec jedou řidiči každý jiným směrem.

Související články

Témata
31. 1. 2015 11:42
nechapem
ako ano vosiel mu do drahy asi ale aj tak prednim bolo aj ine vozidlo.
tomu co nechapem je ze ked sa tak uz velmi ponahlal ze ho obehol z prava mal cas na pecka a vybrzdoval ho..znamenato ze sa ani tak velmi neponahlal a potreboval si nadvhinut svoje ego ktore mu asi poriadne uz nestoji ha
ked uz sa na dialnici tak ponahlam nemam cas a zaujem este sa takto hrajkat ale kadzy mame nejake schopnosti v ktorych sme dobry tento zjavne len v tomto no nieco z neho bude...
Avatar - Hannu
30. 1. 2015 15:28
Re: BMW JE PŘEŽITEK CHLAPI, už nefrčí ...
Bože ty jsi jabko... ;-\ Radši už to tady nerozmazávej, čte se to hrozně...
Avatar - KubikCv
30. 1. 2015 14:54
Re: mít to na kameře...
a dáááál? >:D
30. 1. 2015 07:58
Re: Samozřejmě jako vždy...
Je mi fuk, jak jezdíš ty, už jsem to tu psal několikrát - ve videu není příčina, ale jen následek a pokud neznáš příčinu, nemůžeš ten následek soudit.
30. 1. 2015 07:56
Re: mít to na kameře...

O BMW jsem nepsal, psal jsem o našem vlastním mateřském jazyce a o tom ví i můj kocour víc než ty. 8-s

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud