Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Víte, jak Hradečák projede kruhový objezd v Pardubicích? Blbě

Ondřej Chamilla
Diskuze (36)

Pro řidiče zejména starších ročníků jsou kruhové objezdy stále velikou novinkou. Tento šofér Felicie se v Pardubicích vydal na jednom z nich neohroženě do protisměru.

Tak, jako se občas stane, že někdo najede na dálnici do protisměru, stejně někdy zvolí řidiči špatný směr i na kruhovém objezdu. Zejména tedy ti starší, dezorientovaní, kteří jezdí méně.

Při pohledu na tohle video je otázkou, jestli by již neměl člověk za volantem Škody Felicia s hradeckou značkou raději ukončit svou řidičskou kariéru, protože tenhle manévr mohl snadno skončit nehodou.

Upozornění: Neberte tohle video jako návod a rozhodně ho nezkoušejte napodobit!

Ondřej Chamilla
Diskuze (36)
15. 1. 2015 14:27
Re: Kruháč
Celkem irelevantní, zrovna tak jsem mohl jezdit s pardubickou značkou. >:D
Avatar - Blue Sun
15. 1. 2015 07:18
Re: Seznam typických "řidičsky rizikových vozů"
Pro mne je rizikovější nový nebo zánovní Passat, Superb, Octavia či kterékoli Audi nebo BMW. Mám 90% jistotu, že za volantem bude arogantní a agresivní blb, který bude najíždět, vyblikávat, vynucovat... To už radši jednou za čas přežiju podobného dědka, než neustálou agresi takových tupců.
14. 1. 2015 23:56
Seznam typických "řidičsky rizikových vozů"
Tyto typy nebezpečných řidičů vyššího věku naštěstí jezdívají v typických autech, takže když se k nim ve městě blížím, okamžitě zvyšuji ostražitost. Jedná se hlavně o vozy Škoda 105/120 (těch už ale jezdí opravdu málo a jen v menších městech), Škoda Favorit/Forman, Škoda Felicia, Škoda Fabia I Junior (lze snadno identifikovat podle hnusných šedých nárazníků), Lada (všechny modely, hlavně pak řada 110 a Kalina, naopak to neplatí pro Nivu), Renault Thalia I.i II. gen., Dacia Logan/Sandero I. gen., a částečně také Ford Fusion a Suzuki Ingnis a SX4. Pokud se (zejména ve městě) dostanete do blízkosti těchto aut, je lepší počítat se vším, zejména, pokud má jejich řidič pokrývku hlavy ;-\
P.S. Ano, vím, že velmi rizikové bývají také starší vytuněné VW, Škodovky a BMW s mladíky s kšiltem dozadu, ale dnes se bavíme o nebezpečných starořidičích...
Avatar - T613
14. 1. 2015 23:14
Re: Když tak může jezdit i MHD
ten odkaz si nepřehraju, ale autobusům dost často dělají problémy malé kruháče. Prostě se nevytočí.
14. 1. 2015 22:44
kazdej ridic skodovky
je * a je jedno kde na svete to je