Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Volkswagen Touran – Design karoserie po faceliftu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 4. 5. 2010 • 15:01
2
Na výstavě Auto Mobil International konané v Lipsku od 10. do 18. dubna se představil radikálně modernizovaný Volkswagen Touran. Ten nyní svým designem navazuje vzhled šesté generace Golfu.

Na trhu je Volkswagen Touran od roku 2003 a první facelift, který oživil jeho poměrně usedlé tvary, prodělal v roce 2006. Nyní má za sebou důkladnou modernizaci designu karoserie a v nové podobě se má na domácí trh vydat v srpnu. Ostatní země se jej dočkají na podzim.

Příď Touranu se přizpůsobila současnému designovému jazyku značky Volkswagen a přibližuje se svými tvary modelům Polo, Scirocco, Transporter a samozřejmě rodině Golfů. Záď má nově vodorovně orientovaná koncová světla, která rozděluje víko zavazadlového prostoru na dvě poloviny, změnila se i spodní linie třetích bočních oken.

Doporučujeme
Volkswagen Touran: Světová premiéra modernizovaného MPV v Lipsku

Témata
4. 5. 2010 09:49
Ach jo...
Volkswagen se mi vždy líbil, ale všechny poslední facelifty jsou pěkně hnusný, předchozí verze byly vždy hezčí. Jsem zvědavý co udělají s Passatem. To bude tragédie....
4. 5. 2010 07:04
7 rokov v Tibete
V dnešnej dobe je čas na nový model, nie na facelift. Navyše ide opäť iba o premaľovanie čumáka na spôsob posledného Golfa, zadok mi pre zmenu začína pripadať ako požičaný zo Seatu. Nič výrazne krajšie ani modernejšie sa nekoná, keby sa dali laikovi pred oči všetky verzie, nebude schopný určiť, ktorá je stará a ktorá nová. :no: