Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Volvo S60 Cross Country: Prim budou zřejmě hrát rozvojové trhy

Jan Mička Jan Mička 6. 2. 2015
9
6
Zobrazit náhledy (9)
Volvo S60 Volvo S60 Volvo S60 Volvo S60
Volvo S60 v provedení Cross Country budí hodně pozornosti. Otázkou ale je, na jakých trzích se s ním setkáme nejčastěji.

Řekněme si to bez okolků – Volvo S60 Cross Country je v dnešní době, kdy trhy zaplavují větší či menší vozy SUV, příjemnou a relativně atraktivní alternativou. Tedy alespoň pro zákazníky, kteří požadují tříprostorovou karoserii, pohon všech kol, trochu té plastové ochrany a luxusní zpracování.

Otázkou ale je, kde takové zákazníky hledat. Vůz se sice představil na nedávném autosalonu v Detroitu, podle Lexe Kerssemakerse, který má u Volva na starosti produktovou strategii, to však značka na tamní zákazníky zatím pouze zkusí. V plánu je totiž nabídnout sérii pěti set exemplářů v jediné specifikaci, přičemž zájem Američanů sám odhalí, zda vůz na zdejším trhu prodávat, nebo ne.

Zmíněný záměr Kerssemakers prozradil v rozhovoru pro server Car and Driver. Z něj mimo jiné vyplývá, že jistotu stoprocentní dostupnosti nemáme ani v Evropě, byť dřívější informace hovoří o českém uvedení na začátku podzimu. Hlavní cílovou skupinou jsou prý spíše movitější zákazníci v Rusku a Indii, jinými slovy tam, kde jsou u luxusních sedanů vyžadovány také určité schopnosti na nekvalitních silnicích.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - AUDIRS6
podpatky pro pohlednou šedesátku
| 7. 2. 2015
8-s ???? :-O
podpatky pro pohlednou šedesátku
| 6. 2. 2015
jo jo, v bílé a s černýma lemama kolem blatníků.... paráda.... :yes:
Avatar - AUDIRS6
podpatky pro pohlednou šedesátku
| 6. 2. 2015
podla mna velmi chytry tah, ktory som cakal uz skor u Audi. Tak Volvo ich predbehlo...Ak to bude mat uspech (co prepdokladam), tak sa mozno dockame aj allroadovych sedanov/liftbackov s oooo na kapote. ;-)
Taku A8 allroad si viem veeelmi dobre prestavit. :-) :yes:
Modelka v pohorkách....
| 6. 2. 2015
.... dát na módně tvarovaný elegantní sedan nějaký "up-road" paket je fakt jak dát modelce k šatům pohorky.... Vypadá to škaredě, pro mě až trapně....
Avatar - Auto CZ
Má to ohromne veľký predný previs
| 6. 2. 2015
hodně to vzbuzuje akurát nepochopenie situácie.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku