Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

VW ID. Buzz vykreslen podle špionáží. Jak se vám líbí elektrická reinkarnace Bulli?

Jan Zajíc Jan Zajíc 15. 7. 2021 • 09:48
60
6
Zobrazit náhledy (60)
Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen ID. BUZZ Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo Volkswagen I.D. Buzz Cargo

Sériovou produkci elektrické dodávky ID. Buzz potvrdil VW před několika lety. A nyní se zdá, že se konečně blíží představení hotového vozu.

V červnu jsme publikovali článek s fotografiemi zachycujícími prototypy elektrické dodávky Volkswagen ID. Buzz. Zatímco někdejší koncept lákal na kultovní retro design původního „téčka“, prototypy se tváří jako docela obyčejné dodávky. Je však více než jasné, že jde především o velmi šikovné maskování a finální vůz může vypadat zcela jinak.

A díky našemu kolegovi Honzovi Lušovskému se můžeme s možnou podobou auta seznámit ještě před premiérou. Co do velikosti odpovídá jeho tvorba špionážním fotkám, příď a záď se však proměňují v duchu ostatních modelů elektrické rodiny Volkswagenu. Na přídi si můžeme všimnout světlometů propojených vodorovnou linkou či specifického nárazníku. Propojené jsou rovněž svítilny vzadu, kde nechybí ani výrazný emblém automobilky. A nezapomnělo se ani na obrovská aerodynamická kola.

Na oficiální podrobnosti o technice si ještě musíme počkat, už teď ale víme, že vůz dostane elektrickou platformu MEB a po vzoru ostatních „ídéček“ nabídne různé varianty pohonů a akumulátorů. Kromě toho láká i na propracovaný systém autonomního řízení a další technické vychytávky. Nechme se překvapit, oficiální premiéra užitkáče je naplánována na příští rok.

video

Související články

Témata
16. 7. 2021 15:17
Jó elektrifikace.
Až na ty hnusný kola pěkný. Ale bude stát raketu.
Avatar - Ada je zase tady
16. 7. 2021 07:44
16. 7. 2021 02:35
Hovňousci
Je to gýč a je to dráhy... Kdyby každej LGBTiq plus měl jmění bezose nebo muška, tak jich tu jezdí bratrů 4% … :D do fleetu ? Do 3,14če Vám povídám, milá EU...
Avatar - HorstSchimanski
15. 7. 2021 16:17
Re: Chybí tady Fostek
Ne, nechybí. Dej sobě ještě palec nahoru, Wine

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud