Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Yamaha XSR 700 “The Outrun” se vrací zpátky do budoucnosti

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 15. 8. 2018 • 20:44
9
1
Zobrazit náhledy (9)
Yamaha XSR 700 The Outrun Yamaha XSR 700 The Outrun Yamaha XSR 700 The Outrun Yamaha XSR 700 The Outrun
Ton-Up Garage z Portugalska v rámci programu Yard Built proměnila zástupcem rodiny modelů Sport Heritage značky Yamaha ve stroj, který působí dojmem, že právě přijel z divokých osmdesátých let.

Yamaha nabízí model XSR700 i sesterský XSR900 v rámci své řady Sport Heritage jako stylový naháč, spojující moderní techniku v podobě svých motorů a konstrukce rámů s řadou tradičních řešení.

Ton-Up Garage si tento populární model zvolila za základ stavby pojmenované “The Outrun”. Výsledkem je stroj, který působí dojmem, že byl v osmdesátých letech dvacátého století postaven pro natáčení nějakého sci-fi ve stylu původního filmu Tron.

Kapoty vyrobené z hliníku zde ohromují svými přímočarými a ostrými hranami, jimž sekunduje svým tvarem i barevným provedením sedlo a rovněž i plná kola obutá do hladkých závodních pneumatik.

Za touto retro-futuristickou vizáží se pak ukrývá motor, rám i podvozek sériového modelu XSR700. Srdcem tohoto stroje je tedy kapalinou chlazený řadový dvouválec, poskytující z objemu 689 cm3 nejvyšší výkon 55 kW (74,8 k) při 9000 min-1 a točivý moment 68 N.m při 6500 min-1.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - RonJeremy
15. 8. 2018 15:57
Tohle by mělo jezdit na elektřinu
Když takhle futuristické, tak to měli udělat už na elektřinu... I v těch filmech z 80 let by to jezdilo na elektřinu, a vydávalo by to klasický filmový "huuýýýííííí" zvuk. >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku