Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Záchranáři upozorňují na omezování dopravy. Prodlužuje časy dojezdů k mimořádným událostem

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 25. 4. 2022 • 05:32
28
4
Zobrazit náhledy (28)
Tramvajové pásy v Praze už stály za poškozením spěchající policejní octavie. Jakmile na ně najede sanitka, okamžitě zapadne. Jakmile na ně najede sanitka, okamžitě zapadne. Semafory Semafory Omezování dopravy vadí záchranářům Systematické omezování dopravy Systematické omezování dopravy Systematické omezování dopravy Záchranáři chtějí svým facebookovým profilem upozornit na věci, které je každý den zdržují a komplikují jim dojezd na místa mimořádných událostí. Nechtějí se ale prý politizovat a nemohou ani hovořit za oficiální místa. Identitu autorů proto nikde neuvádějí. Omezování dopravy vadí záchranářům Věčné opravy a uzavírky Zábrany vjezdu Zábrany vjezdu Zábrany vjezdu Nepozornost ostatních účastníků provozu Zapomenuté zábrany Zapomenuté zábrany Zbytečné kruhové objezdy Zbytečné kruhové objezdy Zúžené průjezdy Zúžené průjezdy Zúžené průjezdy

V druhé epizodě nového pořadu Silničář se podíváme na trable, se kterými se v Praze stále častěji musejí potýkat složky integrovaného záchranného systému. 

Druhá epizoda pořadu Silničář, ve které se redaktor Světa motorů Petr Slováček zaměřuje na problémy a nesmysly komplikující životy účastníků provozu na českých silnicích, tentokrát přináší pohled na stále palčivější téma omezování dopravy v Praze, jenž komplikuje práci i složkám integrovaného záchranného systému.

Řeč bude o různých ochranných prostředcích a zpomalovacích prvcích v ulicích, které komplikují dojezd na místa mimořádných událostí a záchranu životů. Záchranáři na problémy se snadným dojezdem upozorňují již deset let, přesto se však průjezdnost města graduálně zhoršuje. Některá opatření sice zachraňují životy, jiná však mohou životy stát. I podle záchranářů je to jen otázka času.

Řeč bude také o titulu „Dopravní debilita“, udělovaném pražskými záchranáři, kterým se v současnosti může pochlubit ulice Strojnická na Praze 7. A proč? Podívejte se ve videu a klidně přidejte své tipy na další dopravní nesmysly do komentářů.

Související články

Témata
Avatar - petr petrumr
26. 4. 2022 18:44
selhání
Návrh místní úpravy provozu byl projednán s Policií České republiky.......pod jednacím číslem.... Všechny změny v dopravě, značení, uzávěrky, parkování atd.je projednávaná přes krajské ředitelství dopravním inspektorátem daného uzemí. Tohle je odraz policie na vazby ODS, zkorumpovanosti a nic nedělání, chytnou jednou dědečka s babičkou, že nemají jak jedou do kauflandu vesty a mají prémie. Už zrušili aji ty městský monitoringy aby občani neukazovali na nekázeň radních.
26. 4. 2022 07:12
Proč?
Téma dobré. Fakta jasná. Video hrůza.
Články odjinud