Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Zetor Tractor Show vstoupila do své osmé sezóny

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 15. 7. 2018 • 00:03
11
Zobrazit náhledy (11)
Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show
ZZetor Tractor Showv červnu zavítala do Pobaltí. Traktory ZETOR se během tří zastávek předvedly v Lotyšsku a Estonsku, akce navštívili stovky zemědělců, farmářů a příznivců značky.

V průběhu konání Zetor Tractor Show byly k vidění novinky z dílny brněnského výrobce traktorů při práci v reálném terénu. Značka Zetor v Lotyšsku a Estonsku prezentovala zástupce modelových řad Major, Proxima a Forterra, a to konkrétně Major HS 80, Proxima HS 120 s nakladačem Zetor System a Forterra HSX 140 s inovovanou převodovkou ECO 40.

Další ročník oblíbené akce odstartoval v Lotyšsku ve městě Davini, které je vzdálené od Rigy asi 65 km, Zetor Tractor Show se zde konala ve dnech od 14. do 16. června letošního roku.

V rámci doprovodného programu se konala také soutěž v tractor pullingu (traktor táhne závaží po rovině, nebo do kopce). V soutěži se na druhém místě v kategorii do 130 koní umístil lotyšský partner značky Zetor, společnost Agrimatco. Celkově se značce Zetor v Lotyšsku v této sportovní disciplíně daří a vybojoval zde už pět medailí. Pro studenty, kteří navštívili akci, se zde navíc uskutečnila soutěž v jízdách zručnosti s traktorem Major.

Další zastávkou Zetor Tractor Show bylo Estonsko. Ve dnech od 27. do 29. června byly traktory brněnské značky k vidění ve Viljandimaa a jihoestonském městě Põlvamaa. Na akcích se představil nový estonský distributor, společnost Specagra, se kterou Zetor Tractors a.s. začal spolupracovat začátkem letošního roku.

Během zastávek v Estonsku byly traktory Zetor předváděny s agregacemi při různorodých pracích, převážně v rámci tzv. zeleného programu (sekání a obracení trávy, balíkování a následné převážení balíků trávy). I v Estonsku proběhl rychlostní závod traktorů s čelními nakladači, o který byl ze strany veřejnosti veliký zájem.

V obou zemích si mohli návštěvníci osobně vyzkoušet červené traktory v terénu a při reálné práci s agregacemi.

Předváděcí akce Zetor Tractor Show v různých zemích pomáhají ke zvyšování povědomí o značce, rozvoji a podpoře distributorů, dealerské sítě, a k podpoře přímého prodeje. Zároveň se díky akcím daří získat přímou zpětnou vazbu od zákazníků a diskutovat s nimi na místě o vlastnostech strojů, nebo o tom, co ke své práci potřebují.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud