Alko kalkulačka

Získáte peníze a auto vám zůstane

Komerční prezentace Komerční prezentace 30. 11. 2020 • 03:04
3

Zástavou auta u Cash4Car získáte rychle hotovost a nehrozí vám rizika spojená s půjčkou, říká jednatel úspěšné firmy Vít Rosberg.

Získat bezpečně peníze oproti zástavě auta s možností ho dále používat. To nabízí lídr na trhu, firma Cash4Car.

Okamžitě získáte až 80% z tržní ceny

Společnost Cash4Car je největší společností na českém trhu v oblasti krátkodobých zástav a zpětného leasingu. Za více než pět let svého působení si v Česku získala desítky tisíc spokojených zákazníků. Co stojí za její oblibou? Právě její důvěryhodnost a férovost, se kterými je rychle, spolehlivě a bez rizik schopna zákazníkům zajistit finanční hotovost oproti krátkodobé nebo dlouhodobé zástavě automobilu klienta.

 „Když u nás zastavíte své auto, dostanete okamžitě k dispozici až 80 procent jeho ceny, vůz dále používáte a nám platíte měsíční poplatek,“ vysvětluje Vít Rosberg, jednatel firmy. Výhodou podle něj je, že klient ručí vozidlem, které je jeho majetkem a které je mu po splacení poskytnuté částky vráceno. „Pokud byste se náhodou dostali do situace, že nebudete schopni splácet, vždy se snažíme najít nějaké řešení, nejsme žádný autobazar. V případě, že opravdu není jiná cesta, auto si necháme, a tím je vše vyřešené – dluh nenarůstá, nehrozí vám exekuce, ani žádná jiná rizika,“ dodává Vít Rosberg.

Profesionální přístup a flexibilita

Další výhodou této služby je, že peníze zákazník dostane mnohem rychleji než v bance. Také neprobíhá žádné posuzování finanční situace ani obíhání úřadů. Zaměstnanci firmy Cash4Car pouze prohlédnou vůz a určí jeho tržní cenu. Nabídka je také výhodnější než u spotřebitelských úvěrů v nebankovních společnostech, které obvykle půjčují částky do výše maximálně 40tisíc korun. Naopak Cash4Car vám dá až 80 procent ceny vozu, což bývají řádově až statisíce korun.

Pokud vás služba zaujme, při telefonickém kontaktu se nejprve dozvíte hrubý odhad ceny svého auta a poradci se s vámi domluví na schůzce. Když nebudete mít možnost přijet do pražské centrály společnosti, schůzku je možné zorganizovat také u vás doma. V případě zájmu vám Cash4Car dá také předem k dispozici návrh smlouvy, abyste si ho mohli v klidu prostudovat. Po podpisu smlouvy budete mít hotovost k dispozici během několika minut, a to v ruce nebo na účtu.

Společnost Cash4Car vsadila na profesionalitu a důvěryhodnost. Veškeré další potřebné informace naleznete na jejím webu cash4car.cz nebo na lince 800 870 884.

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku