Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Známe finalisty Auta roku 2019 v České republice! Chybí Volkswagen i Audi

Tomáš Dusil Tomáš Dusil 12. 11. 2018
91
103
Zobrazit náhledy (91)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Porota složená z odborných motoristických novinářů vybrala z 23 kandidátů pětici finalistů Auta roku 2019 v ČR.

Anketa Auto roku 2019 v České republice postoupila do dalšího kola, takže již známe pětici finalistů, kteří se budou ve druhém kole ucházet o titul „Auto roku 2019 v České republice“. Kdo tedy postoupil do finále? Toto štěstí potkalo vozy BMW X5, Ford Focus, Kia Ceed, Peugeot 508 a Subaru XV. Ač třeba Volkswagen nominoval dva své modely, konkrétně Touareg a T-Roc, do užšího výběru pěti finalistů se ani jeden z nich nedostal. To samé můžeme říci o Audi, které soutěžilo s vozy A6 a Q8.

Zatímco třeba postoupení BMW X5, Fordu Focus, Kia Ceed či Peugeotu 508 asi i leckdo očekával, pátý vůz, kterým je Subaru XV, můžeme považovat za malé překvapení. Vždyť XV nenabízí ani vznětový motor, ba ani manuální převodovku. Na druhou stranu si stále zachovává ortodoxní techniku s originálně řešeným pohonem všech kol a k tomu i velmi dobře jezdí.

Redakce Auto.cz má v porotě tvořené 35 motoristickými novináři dva zástupce - Davida Bureše a Tomáše Dusila. Jen dodáváme, že jízdy s pěti výše uvedenými finalisty jsou naplánovány na 21. 11. 2018. Z nich novináři vyberou vítěze, který se stane Autem roku 2019 v České republice.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Beefcake
Já fandim Fordu
Beefcake
| 18. 11. 2018
Pytal si sa preco, odpovedal si bullshitom odvadzajucim od faktu.
Je to priamo tak v podmienkach "sutaze".
Avatar - Hammunasakra
Složitá volba
Hammunasakra
| 13. 11. 2018
Bacha testy na Novinkách sou možná serioznější než tady >:D

A odpověď na tvou otázku je [odkaz]
Avatar - Emel
Složitá volba
Emel
| 13. 11. 2018
Je otázka, jestli autor vůbec kdy v Insignii GSi seděl, nebo jen četl reklamní brožurku k Twinsteru...
Avatar - woody-alien
Složitá volba
woody-alien
| 13. 11. 2018
No, prach ti to vířilo slibně ;-) a v tomhle testu [odkaz] píšou, že AWD u Insignie je o dost zábavnější než u Cupry. Zase ale auto není jenom AWD, že jo.
Avatar - Ozzman
Složitá volba
Ozzman
| 13. 11. 2018
Stačí i 85kw...a s manuálem :-) Stačit a pořídit si za hodně peněz málo muziky, je rozdíl.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku