Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chcete přespat v muzeu Ferrari v Maranellu? Airbnb nabízí postel vedle vítězných formulí

Daniel Fuglevič
Diskuze (5)

Zážitek pro ultra fanoušky italské automobilky není pouze o přespání v muzeu, součástí je i řada nezapomenutelných aktivit.

Známá platforma Airbnb, zprostředkovávající pronájem ubytování, před pár dny spustila nový projekt Icons, díky kterému je možné získat pobyt v opravdu výjimečných lokacích po celém světě. Mezi dostupnými nemovitostmi je například filmové sídlo X-Menů z komiksové série Marvelu nebo dům z filmu Purple Rain zpěváka Prince. Pro fanoušky Ferrari je ale v seznamu ubytování především i muzeum italské značky v Maranellu.

Video se připravuje ...

Hostitelem doslovné noci v muzeu bude bývalý pilot F1, testovací pilot a nynější ambasador Ferrari Marc Gené, který hosty v rámci návštěvy sveze na tovární trati ve Fioranu ve Ferrari 296 GTB. Součástí pobytu je samozřejmě soukromá prohlídka samotného muzea, taktéž večere v restauraci Ristorante Cavallino, kam chodil samotný Enzo Ferrari a nakonec i VIP lístky do zákulisí Velké Ceny Emilia Romagna v Imole.

Pokud jde o samotný spánek na konci dne, možná bude hostům těžké zavřít oči. Do postele ulehnou šťastlivci přímo v muzeu, obklopeni vítěznými monoposty a celkem 110 trofejemi. V místnosti je připravena speciální kruhová lože pochopitelně s červenými přikrývkami a polštáři, zatímco přehoz postele byl vyroben ze stejné kůže jako na sedačkách vozů Ferrari.

Získat nocování v muzeu Ferrari je bohužel v podstatě loterií. Žádosti o rezervaci mohou zájemci zdarma podávat na Airbnb od 6. do 8 května. Společnost náhodně vybere potenciální skupinu hostů a z té zvolí nejvhodnější kandidáty. Ve výběru bude přitom zohledňovat vztah jednotlivých zájemců ke značce Ferrari. Většina unikátních lokací ze série Icons je přitom zdarma, maximálně pak přijdou na 100 dolarů (asi 2300 korun).

Daniel Fuglevič
Diskuze (5)

Doporučujeme

Avatar - Lenka Čížková
5. 5. 2024 11:00
Re: Děkuji, nechci.
Závidíte nám? A to budete TEPRVE koukat až to dohromady dájí Brumla třílitr a ultraspolehlivost s minispotřebou Polo.
5. 5. 2024 10:48
Re: Děkuji, nechci.
Ale to zde již všichni dávno vědí, že Lenka Čížková si vystačí s Lenkou Čížkovou, všemi svými ostatními Lenkami Čížkovými, chlastem a psychickou anomálií.

Alespoň si to pěkně sama sobě vysvětlila. :D
Avatar - Lenka Čížková
5. 5. 2024 10:33
Re: Děkuji, nechci.
Snažím se o podobý přístup, s tím rozdílem, že před prohlídkou "ukradnu" Buřtíkovi nějakou jeho oblíbenou (-náctiletou) vodu ze skotské vrchoviny a v servisu mne "tak" rádi vidí... (a na šéfa techniků mám na české poměry BIG štěstí). A Brumla je pěkně rozmazlený, do bříška i na kapotu od maminky dostává vždy jen na to nejlepší!
PS: Potomek našich plechových miláčků by mohl být docela zajímavý a perspektivní (to by nám teprve záviděli!)
5. 5. 2024 10:29
Re: Děkuji, nechci.
Hmm, Buřtík tetičky Kylie si našel novou mladší holku nebo je to snad jinej Buřtík? :D
Avatar - Lenka Čížková
5. 5. 2024 09:55
Děkuji, nechci.
Chci spát doma ve svým pelíšku se svým Buřtikem 🌸