Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Abarth vstoupí na jaře na český trh

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 14. 1. 2011 • 20:42
84
3
Zobrazit náhledy (84)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Na jaře letošního roku se v Praze otevře první tuzemské zastoupení italského výrobce sportovních automobilů Abarth. Sídlit bude v servisním areálu Ferrari a Maserati.

Zastoupení a servis Abarthu otevře společnost Pitlane, která je sesterskou firmou českého dovozce Ferrari a Maserati Scuderia Praha. Půjde o jedinou prodejnu Abarthu v České republice.

V aktuální nabídce značky jsou upravené modely Abarth Punto a Abarth 500/500C.

"Uplynulý rok potvrdil naše dlouhodobé úsilí o poskytování co nejvyššího standardu služeb. Jako jedni z prvních na světě jsme splnili nejnovější nároky Ferrari, prostornější a nejmoderněji vybavený servis přináší mimo jiné navýšení kapacity, a tím i zkrácení servisu. Začlenění Abarthu do našeho portfolia pro nás bylo logickým krokem, protože tato značka má velmi podobnou duši a hodnoty jako Ferrari a Maserati," uvedl majitel Scuderie Robert Pergl.

Scuderia Praha loni otevřela v Praze novou prodejnu Ferrari a v závěru roku přestěhovala sídlo společnosti a servis do nově zrekonstruovaných prostor v pražské Čistovické ulici. Servis je vybavený technologií od dvorních dodavatelů Ferrari a Maserati, firem Corghi a Car Bench, významnou novinkou je samostatná klempírna. Společně s proškolením techniků firma získala od Ferrari certifikaci pro provádění strukturálních oprav hliníkových karosérií.

Témata
16. 1. 2011 14:28
Re: Abarth v CR
To je sice moc pěkná, ale
Fiat 500 Abarth dealer Ferrari edition cca 30 000 EUR
Fiat 500 Abarth 695 Tributo Ferrari cca od 40 do 50 000 EUR v Německu. (Na titulním obrázku.)

Poměrně silná káva. Uvidíme jak se cenami popere Fiat ČR.
Avatar - Norge
16. 1. 2011 04:13
Abarth v CR
..ist si kupit Fiat-a k predajcovi Ferarri ..tak to jedine prst hore :yes:

Aproppo : ..tato mala 500-ka v ich uprave vyzera moc zaujimavo ;-)
14. 1. 2011 21:55
samostatně?
myslim, že mnohem lepší by bylo prodávat abarth modely v síti fiat jako sportovní verze..ala gti,rs atd. tak jak tomu bývalo i v minulosti,tohle se podle mě moc neuchytí

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud