Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Alfa Romeo v Ženevě: Had a kříž z karbonu

Ladislav Čermák Ladislav Čermák 9. 3. 2011 • 23:41
57
1
Zobrazit náhledy (57)
Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo
Obnovený tvůrčí potenciál se u hada a kříže ukázal i počátkem letošní sezóny. Velká novinka kalibru Giulietty sice scházela, ale nuda rozhodně nehrozila.

4c GTA Concept je po vyprodané limitované sérii 8c Competizione dalším prostředkem ke zlepšení pochroumané image italské automobilky. Ať už Alfa Romeo skončí či neskončí v náruči Volskwagenu, 4c zapsala další zlatý řádek do kroniky krásných aut.

MiTo jako nejmenší model značky dostalo pro nový modelový rok několik nových lákadel. V první řadě je to nový barevný odstín Bronze Metal, který smíchal metalízu se zářivou Mica barvou a tvoří na slunci zajímavé optické efekty. Trochu vylepšený je i vzhled špičkové verze QV a ve výbavě přibyly prvky, obvyklé u konkurence.

Související články

Témata
Avatar - Krispos
9. 3. 2011 19:22
Je to jasné...
... Fiat Alfu neprodá, protože potopil Lancii.... a co na to šéf Lancie, který je zároveň šéfem Chrysleru?

"Značky mají identickou DNA," řekl o nich. "Jsou jako dvojčata, která rozdělili a jedno poslali za oceán, to druhé vyrostlo tady. Mají trochu jiný přízvuk, ale stále to jsou dvojčata. Lancia a Chrysler jsou geneticky propojené."

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku