Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Alfa Romeo zvažuje, jak nahradit MiTo a Giuliettu. Dorazí místo nich crossover?

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 25. 9. 2017 • 22:33
93
30
Zobrazit náhledy (93)
Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia Alfa Romeo Guilia
Alfa Romeo zvažuje, co bude s modely MiTo a Giulietta. Vedle toho se údajně blíží také premiéra kupé střední třídy.

Alfa Romeo podle informací z minulého týdne posunula termín premiéry svého konkurenta pro Audi A6, BMW řady 5, Mercedes-Benz třídy E a další sedany vyšší střední třídy z příštího roku na začátek příštího desetiletí.

Namísto modelu, s nímž chce italská automobilka navázat na modelové řady 166 a 164, se podle nejnovějších zpráv od Automotive News máme v příštím roce dočkat premiéry dvoudveřového kupé s technikou modelu Giulia.

Novinka má být údajně představena jako Alfa Romeo Giulia Sprint na jaře roku 2018 s výstavní premiérou na autosalonu v Ženevě. Zahájení prodeje se pak očekává v druhé polovině roku 2018.

Technika tohoto modelu má být prakticky identická jako u aktuálního sedanu Giulia a novinka má mít na mušce především Audi A5, BMW řady 4 a Mercedes-Benz třídy C Coupé.

V souvislosti s uvedením dvoudveřového kupé Giulia Sprint se objevují i spekulace ohledně odvozeného kabrioletu. Rozšíření nabídky italské automobilky je ovšem, nejen s ohledem na již dříve potvrzené rozhodnutí o omezení karosářských verzí modelu Giulia na sedan a kupé, velmi nepravděpodobné.

Podle Automotive News pak má Fiat Chrysler Automobiles v příštím roce představit i přepracovaný plán dalšího rozvoje značky Alfa Romeo a její palety modelů.

Ten má mimo jiné poodhalit i budoucnost modelů MiTo a Giulietta. V jejich případě je totiž údajně zvažováno, že je namísto přímých nástupců nahradí kompaktní crossover. Důvodem k takovému kroku může být severoamerický trh, kde není o malé hatchbacky příliš velký zájem a právě crossover zde může mít větší šanci na úspěch.

Související články

Témata
26. 9. 2017 06:51
Re: Dva pohľady
Za mě chybí v nabídce Giulie venější verze do fleetů. Prostě benzín cca 120 kw s manuálem za ceníkovku (před povinnou slevou) cca 820 tis. D3 tyhle verze mají a pár lidí z okolí co mají při výběru svého služebáka volnou ruku tohle volí a budgetem na to dosáhne.
Popravdě - na Giulii jsem si dělal zálusk sám, ale diesel prostě nechci a nejlevnější benzín je za 950 tis. Neříkám že za 147 kw a automat je to moc, ale ta částka už je pro mě nedosažitelná..
25. 9. 2017 20:22
Re: A.R.magedon značky ...
No dobre, vymenuj svoje úspechy, čo si dokázal ty?
25. 9. 2017 20:07
Re: Dochází mu to dlouho po konkurenci...
Za trest budeš rok kvedlat a rozjíždět se zataženou ručkou do kopce!
Avatar - speedfred
25. 9. 2017 19:46
Re: Dochází mu to dlouho po konkurenci...
>:D >:D >:D
25. 9. 2017 18:00
Re: Dochází mu to dlouho po konkurenci...
Ty jsi v.ů.l.! >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku