Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Auta na náplavce: Přípravy výstavy jsou v plném proudu! Podívejte se, jak probíhají

Jan Mička Jan Mička 30. 8. 2017
32
25
Zobrazit náhledy (32)
Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce
Už zítra na pražské náplavce vypukne jedinečná výstava Auta na náplavce. Nyní máte unikátní příležitost se podívat, jak přípravy obrovské akce probíhají.

Už od pondělí můžete na hlavní stránce Auto.cz sledovat odpočet času do zahájení jedinečné výstavy Auta na náplavce, kterou pořádá náš partnerský časopis Svět motorů. Jde o unikátní koncept, který nemá v českých podmínkách obdoby, a protože se zahájení kvapem blíží (oficiální start akce je ve čtvrtek 31. srpna v 18:00), od dnešního časného rána probíhají přípravy přímo na obou březích Vltavy.

My jsme na místě již nyní a bedlivě sledujeme navážení aut na výstavní plochy, stavbu hlavního pódia a podobně. Ostatně podívejte se na přiložené video, kolega Martin Machala vám ukáže trochu toho zákulisí. Na náplavce proběhne celkem deset výstavních premiér, přičemž přinejmenším dvě žhavé novinky už jsou na místě!

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - traveldrive
Včera som sa vrátil z Prahy
| 30. 8. 2017
Keď budem nabudúce v Prahe, dáme si pivo.
Avatar - Beefcake
Subaru
| 30. 8. 2017
Okrem WRX ma byt udajne aj novy Levorg a aj Forester s EyeSight.
PÁTEK 1.ZÁŘÍ 2017 to je ten den v KALENDÁŘI
| 30. 8. 2017
a na tu kravinus přišl jak jako? :-) tohle je extra zboží, chudý a nadržený, velice akční, káru nikdy neřídili >:D >:D
Navzdory diskusni skepsi
| 30. 8. 2017
Naprosto dokonale popsáno.
Včera som sa vrátil z Prahy
| 30. 8. 2017
Neboj, o nic jsi nepřišel. Na místě jsou vystavená běžná auta, jaká si vyzkoušíš v showroomu. Pár novinek, ale nic světobornýho. Koncerty "umělců" typu Jelen, Klus atd., takže bída s nouzí.

To, že z toho ACZ dělá nějakou výjimečnou akci, to nechápu. Ale jak jsem již psal, sledoval jsem to od rána, a mistr Machala s kumpány se ráno nudil u stánku Mitsubishi, kde už stála auta, a evidentně se nemohl dočkat, až se dostaví chlebodárce ACZ. A hurá, po obědě už se začalo něco dít i u Škody, Seatu a VW, a hned bylo veselejc. Úsměvy na všechny strany, občo... >:D Prostě něco jako "nechci slevu zadarmo" >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku