Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Autonomní vozidla přinesou víc sexu v autech, naznačuje BMW

Jan Zajíc Jan Zajíc 25. 9. 2019 • 18:58
24
2
Zobrazit náhledy (24)
BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT BMW Vision iNEXT

Zatímco někteří lidé se budoucnosti s autonomními vozidly obávají, jiní se na samořiditelná auta vyloženě těší. Zajímavý způsob, jak přesvědčit skeptiky, že je čekají radostné zítřky, zvolila automobilka BMW.

V novém spotu na to jde totiž přes sex. Krátké video se soustředí na pár oddávající se vášnivým radovánkám v autě, když najednou se v obraze objeví policejní majáky.

V tu chvíli byste možná čekali, že se policisté hodlají věnovat právě zmíněnému páru. Ale kdepak. Podívejte se sami.

Konec klipu pak doprovází slogan, který by se dal přeložit jako "nové chvilky radosti". BMW tak naznačuje, že v autonomních vozidlech nebude možné jen odpočívat, hrát hry, koukat na filmy nebo spát...

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - 3_diamanty
25. 9. 2019 21:40
Re: Ou nééé
rip jessica ...
Avatar - CICERO
25. 9. 2019 20:22
Ou nééé
:-[] :no: :no: :no: :no: žadnej sex, tam jsem neviděl, škoda... asi byli moc nespoutaní... proč teda ta hlídka ne-zastavila ??? Nu protožeeee se lekla těch bobřích zoubků a spěchala pryč aby je to: i-BMW nesežralo... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku