Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Autoshow Praha 2009: Fotogalerie

Ondřej Láník Ondřej Láník 15. 10. 2009 • 14:07
77
28
Zobrazit náhledy (77)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Za doprovodu silného sněžení dnes začala na výstavišti v Praze-Holešovicích tradiční podzimní přehlídka automobilů Autoshow Praha. To nejzajímavější jsme pro vás vyfotili.

Veletrh Autoshow Praha otevřel své brány v areálu výstaviště v Praze-Holešovicích už po patnácté. Regionální pražský autosalon má charakter prodejní výstavy, kde sice nejsou zastoupeny všechny značky na trhu, ale výběr je dostatečně reprezentativní alespoň pro zájemce o lidová auta.

Kdo teď vybírá auto a má v užším hledáčku značky Dacia, Ford, Hyundai, Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, SEAT, Subaru, Suzuki nebo Škoda, může využít akci k přímému porovnání jednotlivých konkurentů na jednom místě. Zaplatíte za to sice 100,- Kč (vstupné pro dospělé), ale výlet po dealerstvích zřejmě nebude levnější.

Z dražších značek se Autoshow Praha účastní jen Audi, dovozců vozů Bitter a Caterham. Nechybí ani český Kaipan a menší expozice Aixamu.

Relativně velkou plochu zabral distributor čínských vozů Lifan. Společnost Martin Motors se chystá po loňském zahájení prodeje SUV Shuanghuan CEO vstoupit na český trh i s malým hatchbackem 520i a sedanem 520, nabídku doplní užitkové vozy z Číny. Všechna vozidla mají vestavěný alternativní pohon LPG. K čínské produkci, která už má i české ceny, se vrátíme samostatným článkem.

Firma GAZ Auto Praha vystavuje před Veletržním palácem nejen ruské dodávky, ale taky malá užitková auta z produkce Dong Feng Motor.

EVC Group přivezla prototyp elektrické Škody Roomster, Smartu ForTwo a Toyotu Prius plug-in hybrid.

Škoda přivezla nový Superb Combi, ale taky Fabii Sportline a Octavii Combi LPG. Na výstavě je k vidění první oficiálně dovezený Nissan GT-R, SEAT Leon Cupra R, SEAT Exeo ST, Golf Variant po faceliftu nebo národní premiéra užitkového Nissanu NV200.

Výstaviště v Praze-Holešovicích je otevřeno veřejnosti ode dneška denně do neděle 18. října, vždy od 9.30 do 18 hodin, s výjimkou posledního dne, kdy se končí o hodinu dříve.

Související články

Témata
17. 10. 2009 20:02
Re: Aixam
Tak to by si sa divil, za volantom je tam človek oveľa viac v kľude a pohode. Stačí si pamätať, že ak si niekto tesne pred tebou hodí smerovku, automaticky ho treba pustiť, a to isté môžeš vpohode očakávať od každého. A treba si dávať pozor na motorky, jazdí ich tam docela dosť, ich "pruhom" sú práve deliace čiary, takže im treba nechať miesto a dávať pozor pri zmene pruhu.

Posledná poznámka by bola na mieste, pokiaľ by tých cyklistov bolo niekoľkonásobne viac, alebo ak by sa rýchlosťou a rozmermi blížili motorkám alebo osobným autám. Takto majú najbližšie k chodcom - tým pádom ich približne takto vnímame a zvládame ich akceptovať... ;-)
Avatar - Ham.
17. 10. 2009 12:45
Re: Peugeot?
naštěstí Ty máš ocel pěkně tvrdou, ta by se mohla čankajškům docela hodit a hned budou vyrábět 520 jak lusk....
Avatar - www.skodaoctavia.cz
16. 10. 2009 14:48
Peugeot?
Nejhusčí byly u toho auta dveřní panty. Byly z tenoučké ocely takže po pár prásknutí dveřma, dveře upadnou.
Avatar - Pierro
16. 10. 2009 13:45
Re: chytrolín
No solidně vypadající, slušně zajetá yangtimerka vybavená spolehlivými airbagy, řádně kouřící a se slušným krouťákem a zrychlením, zachovalá na spodek, která ti i dnes předvede pořádnou jízdu - no hochu, kterej drzek by odolal? Myslím ža ani sám veliký dottore by na takovouhle nabídku nedokázal říci jasné NE... >:-[]
16. 10. 2009 13:27
Re: chytrolín
hele, takovýho Ligiera jsem viděl asi pred cca měsícem na Žižkově. Ti nevím, v 15-16 bych asi preferoval najít si starší známost (tak do 20 let věku) s autem :-!