Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW M3: zpěvák, krasavec, sportovec (Roadlook TV)

Libor Zezulka Libor Zezulka 11. 2. 2008 • 00:39
126
Nové BMW M3 vypadá na první pohled docela nevinně. Velká kola, sportovní nárazníky, boule na kapotě, takové rychlejší kupé. M3 ale není rychlá, je ostrá jako břitva.

Spojení písmen BMW a M přivádí do varu milovníky sportovních vozů spoustu let a s každým dalším modelem se teplota i doba varu zvyšuje. Poslední generace BMW M3 sice na první pohled na zabijáka nevypadá, když ale pobídnete čtyřlitrový zážehový osmiválec s maximálním výkonem 309 kW/8300 ot./min. a do toho aktivujete systém M drive, budete mít možná chvíli co dělat, abyste udrželi M3 na cestě. Je to zážitek novou M3 řídit, ale skvělý dojem si z ní odnesete, i když se na ni jenom díváte. Tak tedy hezkou podívanou a dobrý poslech.

PS: nezapomeňte si pořádně zesílit zvuk, nová M3 vám něco hezkého zazpívá. Chcete-li získat o nové M3 více informací včetně podrobných technických parametrů, přečtete si v našem magazínu test.

Roadlook TV je od ledna 2008 součástí nového pořadu Auto Moto Styl, který si můžete naladit každých 14 dní v sobotu v čase oběda na obrazovkách České televize, programu ČT 1.

Témata
Avatar - da_b0mb
16. 2. 2008 18:00
Re: Nemístná kritika
Nepochopil jsi me. Ale to je jedno...jinak o kvalitach zdejsiho kameramana a toho, kdo to striha neni pochyb. Uz nekolikrat predvedli, ze umi...A srovnavat s TG by me nikdy nenapadlo, mam mozek!
Avatar - da_b0mb
14. 2. 2008 15:35
Re: Nemístná kritika
Vim, co mas na mysli...a souhlasim. Treba ten dil 5th Gearu, kde porovnavaj M3 a C63AMG (viz. youtube)...ten uvod M3 je paradni, cervenej pruh na silnici, cervena M3, skvela kamera a dynamickej sestrih statickyho auta...a pritom si nemyslim,ze to je cenove narocnejsi. To, co pokracuje uz je neco jinyho. nikdo ale po redakci nechce aby odrovnala tri sady pneu
13. 2. 2008 13:57
Re: Nemístná kritika
Ty spoustu věcí, které vidíš v TG nebo v 5th Gear, bereš za nepodstatné nebo za samozřejmé. Tyto pořady mají hodně charizmatické moderátory, kteří mimo znalostí, to také umějí podat zajímavou formou, která strhne každého. V TG mají v roli pilota navíc také Stiga. Netuším jak v Anglii, ale u nás by importér určitě řval, kdyby mu redakce vrátila auto s gumama totálně smetenýma. K tomu, abys mohl takové auto jako je M3 ukázat v té nejdrsnější podobě, ten okruh potřebuješ. Buhužel, narozdíl od UK, je u nás takových okruhů jako šafránu. Takže, jak se říká, o peníze jde až v první řadě.
12. 2. 2008 08:47
Re: PEEP ŠOU
Kde si, GTI, takto sa z debaty neuteká...
11. 2. 2008 21:56
Re: Nemístná kritika
Bohužel i tímto příspěvkem, kde tak velkodušně odhadujete rozpočty jednotlivých týmů, mne jen dále utvrzujete v mém přesvědčení, že nevíte, co říkáte. Zkrátka - Vy jste pro mne jen klasický anonymní mistr světa, kterých je jen tady na našem webu asi pěkných pár tisíc.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud