Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW Motorrad má novou lákavou nabídku pro milovníky individualizace

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 14. 6. 2019 • 09:02
12
1
Zobrazit náhledy (12)
BMW G 310 GS BMW G 310 R BMW R 1200 GS BMW R 1200 GS BMW R 1200 GS BMW R 1200 GS BMW R 1200 GS

BMW Motorrad si pro současné i starší modely s označením GS a také pro lehký jednoválec G 310 R připravil atraktivní sady polepů, které zvýrazní jejich linie a dodají jim výjimečných vzhled.

BMW Motorrad patří mezi výrobce motocyklů, kteří svým zákazníkům nabízí pestré možnosti individualizace jejich strojů za pomoci nejrůznějších doplňků. Zminit lze například sady frézovaných dílů nabízených v rámci paketu Option 719 pro rodinu modelů R nineT.

Novinkou v nabídce individualizačních prvků pro motocykly německé značky přímo od jejich výrobce jsou sady polepů, které jsou dokonale sladěny s designem motocyklů a pomáhají umocnit jejich výjimečný vzhled. K dispozici je velké množství barevných kombinací a provedení.

Polepy se vedle výrazného vizuálního efektu mají pyšnit i vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a podle materiálů BMW Motorrad mají vynikat dlouhou životností. Každá sada je navržena přímo pro konkrétní model, aby dokonale ladila s jeho tvary a její aplikace na motocykl byla naprosto bezproblémová.

Samozřejmou součástí sady polepů je i nezbytné příslušenství pro jejich aplikaci na motocykl bez vzniku nevzhledných bublin. Polepy jsou vyráběny sítotiskem a BMW Motorrad uvádí, že zvolené řešení umožňuje vytvářet výraznější barevné efekty.

V závislosti na modelu jsou sady tvořeny polepy, určenými pro blatníky, kapoty, palivové nádrže, kufry i kola. V současnosti jsou k dispozici sady polepů v několika provedeních pro modely R 1200 GS od modelového roku 2008, R 1200 GS Adventure, F 850 GS, F 750 GS, G 310 GS a G 310 R. V blízké budoucnosti mají následovat sady polepů i pro další modely BMW Motorrad.

Zdroj: BMW Group

Související články

Témata
15. 6. 2019 01:26
Boha proč?
Sakra moc pekny verze. Zakazal bych jim vyrobu, takhle nasirat lidi neni zdrave.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku