Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Bond girl Naomie Harris pózuje s Evoque Convertible (+video)

Michal Fokt Michal Fokt 19. 11. 2015
32
18
Zobrazit náhledy (32)
Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque
Máme luxusní plážové fotky bondgirl z posledního filmu Spectre. Je na nich s nějakým autem od Land Roveru.

Součástí světové premiéry vozu Range Rover Evoque Convertible na autosalonu v Los Angeles bylo i focení auta v charakteristických exteriérech" - na pláži v Santa Monice. A nový kabriolet tam byl ve velmi dobré společnosti nejnovější Bond girl.

Jaguar a Land Rover se staly hlavním partnerem bondovky Spectre, pro kterou dodaly několik vozů pro padouchy a jako takový JLR angažoval i jednu z hlavních postav - Naomie Harris pro pózování. A protože na plážích v L.A bývá teplo, není divu, že došlo i na plavky. ;-)

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Ne že bych chtěl býti hnidopichem
Mig_35
| 19. 11. 2015
tak ještě jednou polopatě: jako Bond girl se označuje Bondova partnerka/souložnice - ne spolupracovnice. To by mohli označit jako Bond-girl Jodi Dench:)
edit: když to čtu podruhé, tak se mi zdá, že jsem tě špatně pochopil:)
edit podruhé: na fotkách bída? no nevím, mně se jeví velmi přitažlivou...
Avatar - _Karel_
Ne že bych chtěl býti hnidopichem
_Karel_
| 19. 11. 2015
Na fotkách bída, ve filmu dobrá kost. Bond-girl ji může říkat leda někdo, kdo neviděl poslední bondovky.
cica...
Xylo
| 19. 11. 2015
Nebo je šťastně impotentní :-)
Avatar - 3_diamanty
cica...
3_diamanty
| 19. 11. 2015
to bude ono/ona .... :yes:
cica...
Velkoodběratel_kukuřice
| 19. 11. 2015
Denise Richards, Jeden svět nestačí, byl to díl o ropě a ponorce, která měla vybuchnout v Istanbulu a tak přinést dědičce ohromné jmění, protože by tak byla jediná, která by zajišťovala dodávky ropy na Západ.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku