Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Vladimír Vošický odchází z pozice generálního ředitele Hyundai Motor Czech s.r.o.

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 3. 2019
25
148
Zobrazit náhledy (25)
Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai Hyundai
Společnost Hyundai Motor Czech s.r.o. oficiálně v krátkém tiskovém prohlášení oznamuje, že se 5. března 2019 dohodla na ukončení vzájemné spolupráce s generálním ředitelem společnosti Vladimírem Vošickým.

Společnost Hyundai Motor Czech s.r.o. k ukončení vzájemné spolupráce s generálním ředitelem Vladimírem Vošickým pouze dodává, že za dobu jeho působení v čele společnosti se dařilo značce Hyundai zvyšovat objem prodeje i tržního podílu na českém trhu.

Vladimír Vošický vstoupil do služeb značky Hyundai koncem léta roku 2010, kdy se ujal tehdy nově vytvořené pozice ředitele pro obchod a servisní služby. V jeho kompetenci tak bylo řízení obchodních aktivit i servisní podpory a prodeje náhradních dílů.

Následně se vypracoval do pozice generálního ředitele společnosti Hyundai Motor Czech s.r.o. a s jeho jménem je spojen významný růst podílu značky Hyundai na českém trhu i kauza, která začala v roce 2014, když skupina dealerů nesouhlasila s podmínkami prodeje.

Před příchodem k Hyundai Motor Czech s.r.o. působil Vladimír Vošický zhruba rok na pozici ředitele prodeje u českého zastoupení značky Peugeot a ještě předtím pracoval téměř 18 let pro značku Ford na různých pozicích od obchodních až po generálního ředitele a jednatele jejího českého zastoupení.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Sláva
richiuli@...
| 22. 3. 2019
Tak konečně skončil soused z Nošovic a ředitel, co prodává auta bez brzd :-) (Hyundai nezastavíš)
Teď už mi ta auta třeba nebudou tak strašně vadit.
Skvělá zpráva.
petr.kral@razdva.cz
| 21. 3. 2019
Padl diktátor. A že to trvalo.
Hurá
Bobanus
| 11. 3. 2019
Je to tak, dlouho se bude napravovat renomé značky. Bohužel pro Hundai spousta dealerů raději přešla např. k japoncům a tak v ČR začínají od nuly. Přitom na Slovensku platí H za seriózní značku...
Dle mého ale je to obrovská úleva pro všechny v ČR >:D
Už nikdy více.
jirik_kirij
| 10. 3. 2019
Před i20 jsem měl jen samé škodovky a nikdy jsem se v servisu necítil jako někdo, kdo obtěžuje. U Hyundai ano.
Už nikdy více.
mozgog
| 10. 3. 2019
... a u Škodivky je to v něčem jiné?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku